FOTOT: Zaimina Vasjari poston pozat joshëse dhe jep lajmin e mirë për fansat

Zaimina Vasjari ka një surprizë për fansat e saj.

Pas martesës dhe lindjes së fëmijës, ajo u shkëput disi nga muzika dhe iu përkushtua jetës familjare.

Së fundmi, Zaimina ka menduar edhe për fansat. Me një fustan të verdhë shumë sensual, të hapur tek pjesa e gjoksit dhe i çarë tek kofshët, e ulur në karrige Zaimina njofton se së shpejti do të lançojë një projekt të ri muzikor.

“Më ka munguar kjo, 4 vite më pas, një këmgë e re po vjen…”, shkruan ajo krahas postimit.

1 komente në “FOTOT: Zaimina Vasjari poston pozat joshëse dhe jep lajmin e mirë për fansat”

  1. nuk e njoh fare kte kengetare ,
    por si pamje eshte vertete dicka e kerndeshme .
    pozat 10-11/30 etj i ka vertet te bukura
    pastaj ke 23 / 30 – flasin te pasmet ,
    format vet 👀😁🙈

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *