VIDEO/ “Nga Tirana, në Tetovë”, zyrtarizimi special i Bruno Ditës

Bruno Dita është zyrtarisht lojtar i Shkëndijës së Tetovës. Mesfushori u largua nga Skënderbeu dhe tani do të luajë jashtë kufijve, por me një tjetër klub shqiptar që ka si trajner Ernest Gjokën.

Dita u tentua edhe në janar, por korçarët nuk e lanë të lirë dhe më pas kuqezinjtë e bindën për të nënshkruar me mbylljen e kampionatit. Mesfushori ka mbërritur në Tetovë.

Ai ka nënshkruar dhe Shkëndija e ka zyrtarizuar me një video të veçantë, me mesazhin e thjeshtë: “Nga Tirana, në Tetovë”.

We've got Bruno Dita 🔴⚫Më shumë 👉 https://bit.ly/39K8YuX

Publiée par KF Shkëndija sur Vendredi 31 juillet 2020

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *