FOTOT: Era Istrafi transformon të pasmet, mesazh fansave në Instagram

Era Istrefi është një ndër artistet e cila po bën karrierë në tregun ndërkombëtar.

Këngëtarja  përveç talentit është lakuar nga mediat e huaja edhe për stilin dhe pamjen e saj fizike.

Erën e shohim tepër aktive në llogarinë e saj në “Instagram”,  ku herë pas here poston foto të ndryshme.

Si çdo herë tjetër edhe kësaj rradhe postimi i fundit i saj ka vjedhur vëmendjen e ndjekësve edhe portaleve. Ajo ka publikuar dy foto teksa shihet  e veshur me bikini dhe me trupin në super formë.  Sipas këngëtares këto foto janë shkrepur  brenda një minute  këtë gjë e thotë dhe në përshkrimin krah fotos.

“ Mos e posto për një minutë foton e prapanicës”- shkruan ajo.

Këngëtarja pritet që  shumë shpejt të vijë me projekte të reja muzikore, që pa dyshim do të jenë një sukses.

 

8 komente në “FOTOT: Era Istrafi transformon të pasmet, mesazh fansave në Instagram”

 1. cak cak suma says:

  Po pse me te shemtuara se kaq i ka pas bythet kjo Estrefi? Epo nuk paska patur faj qe i ka regulluar disi.

 2. Roland says:

  Tani po qe je safi per ne bordello….

 3. Hipokrit! says:

  andej vdes aneta ndërsa mero nxjerr bythë në gazetë

 4. Hipokrit! says:

  andej vdes aneta ndërsa mero nxjerr bythë në gazetë
  duro të paktën tre ditë o mero se u bërë si manjani që shan ditën e shan natën

 5. Hipokrit! says:

  andej vdes aneta ndërsa mero nxjerr bythë në gazetë
  duro të paktën tre ditë o mero se u bërë si manjani që shan ditën e shan natën

 6. Hipokrit! says:

  andej vdes aneta ndërsa mero nxjerr bythë në gazetë
  duro të paktën tre ditë o mero se u bërë si manjani që shan ditën e shan natën
  ruaj të paktën traditën kuq e zi

 7. Hipokrit! 2 says:

  andej vdes aneta ndërsa mero nxjerr bythë në gazetë
  duro të paktën tre ditë o mero se u bërë si manjani që shan ditën e shan natën
  ruaj të paktën traditën kuq e zi

 8. asd says:

  Nora eshte me fine.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *