FOTOT: “Nxehet” Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve

Rita Ora po kalon pushimet me të dashurin e saj të ri. Këngëtarja, 29 vjeçare, po kalon një romancë me një regjisor me origjinë greko-franceze, që quhet Romain Gavras.

Dyshja ka vendosur të kalojë bashkë edhe ditët e nxehta të verës. Me një grup miqsh, ata kanë shijuar detin dhe rrezet e diellit, teksa s’mundën t’i shpëtonin dot syrit të paparacëve.

Në një moment, Rita ka hequr bikinit e saj duke u zhytur topless në det pranë partnerit të ri, ndërsa fotot e këngëtares kanë bërë xhiron e rrjetit.

9 komente në “FOTOT: “Nxehet” Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve”

 1. ana says:

  amon mer na e shpifet me ket katunaren e Londres.

  1. Asqeri says:

   Po vetëm Tirana është vënd vipash kryeqytetet e tjera të Europës janë vënde katunarësh dhe tironcit janë kryeqytetas tamom të tjerët jabanxhinj, dhe Amerikën e ndërtuan jabanxhinjt prandaj ska hecur si vënd.

 2. BREDHI says:

  KUSH ASHT AI CIFUTI ME HUND TE MADH ORE AMAN, SLAN PICK PA Q..IR KTA, KAN PARA TALLIN BYTHEN ME KURVAT TONA

  1. AliPasha says:

   Rita eshte jevge Kosove e lindur dhe rritur ne Angli.
   Nuk eshte shqiptare dhe nuk ka lidhje me Shqiptaret.

 3. uuu ca paska bërë! says:

  dhia ime ka 5 vjet që i ka hequr tangat!

 4. uuu ca paska bërë! says:

  dhia ime ka 5 vjet që i ka hequr tangat!
  po edukojmë brezin e ri

 5. uuu ca paska bërë! says:

  dhia ime ka 5 vjet që i ka hequr tangat!
  po edukojmë brezin e ri

  1. Jani says:

   Nuk i ka hequr dhia jote tangat , po ja mori mamaja jote , tha te bente te rene dhe modernen , po haroi qe e kish bythen si dollap ….dhe ne koke dy qime nga bytha ime …..

 6. Ludmilla Elbasan says:

  Kjo nuk eshte shqiptare ..eshte turkoshake kosovokare dhe keto turkeshat e kosoves jane Pidh nxehta e hane fort dadicekun

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *