Meta mesazh familjes “Rama”: Ngushëllime për nënën dhe gjyshen e dashur Aneta!

Presidenti Ilir Meta i ka përcjellë një mesazh familjes Rama, ku i ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës.

“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.

U prehtë në paqe!”, shkruan Meta në mesazhin e përcjellë duke ndarë edhe një fotografi të familjes “Rama”.

Ndërkohë, pak ditë më parë, kreu i shtetit adresoi një sërë sulmesh ndaj familjes “Rama”, duke i kujtuar veç të tjerash të atin e vdekur. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

20 komente në “Meta mesazh familjes “Rama”: Ngushëllime për nënën dhe gjyshen e dashur Aneta!”

 1. ida says:

  Ilir Meta< ti nuk ke turp!

 2. likja says:

  Si ta nxe goja e dore duke shkruajtur mesazh ngushellimi ore pleher kur jo me shume se tre dite volle vrere per te shoqin duke e levizur atje nga ku prehet perjetesisht!Halabaket kane zaptuar postet dhe e quajn se njerzit repektojne keta halabaken e jo postin te cilin mbartin!Respektojne makinat e tyre lluksose se po ti nxjerresh ne kembe as i begenis njeri keta karagjoza qe ky populli mban fatkeqesisht akoma nbi krah!Ja perse ishte i keq sistemi qe rriti gjarperinjt ne gjirin e tij dhe sot duke kthyer qytetin ne fshat dhe fshatarin qytetar ,rast unikal ne bote !Je njeriu me i ulet qe ekziston ne torjet Shqipetare ,kuptohet mbas Sali Berishes!

 3. Trotski says:

  Palaço e Karagjoz.me mire Hesht se po te vjen shume Ere Goje-Haleja.

 4. Shqiptari i ndershem says:

  I vdekuri edhe me fe e kanun nuk shahet, nuk i preken kockat te vdekurit.

 5. neri says:

  Me mire hesht ndyresire. Nuk ke turp. I shtire dhe i peshtire. Zakonisht nuk flas pa edukate dhe nuk shaj njeri. Por ta nxjerr me zor ky njeri fjalen e keqe nga goja mor aman.

 6. Ρrushi ! says:

  Sa hipokrit, qe je o Presidenti im, (qe mos qofsh), para dy ditesh ja quajte kriminel babain e tij, se ka vrare, te vrafte ajo qe nuk thuhet?!

 7. Sqepari says:

  Hipokriti nuk e njeh turpin

 8. ED TIRONCI says:

  KY DO ME LA M—N ME SH—E…PO SI SKE BURRERI E IMAN MOR ZOT…CUN KAPTERRI HESAPI.DO HYSH NE HISTORI SI PRESIDENTI ME ZGJEBS ..ME INJORANT..ME KOKETUL…ME HAJDUT..DHE ME I PABURRE I HISTORISE 108 VJECARE TE SHTETIT SHQIPTAR.

 9. Klorea says:

  Me mire vuri një mut të madh gojës dhe ul kokën, o plehre!

 10. Opinjonisti i pa_anëshëm says:

  Dje i shaje të atin, sot e ngushëllon për nënën ( të dy jo më në këtë botë)?!
  Ky është presidenti?! Ndjehem keq kur thonë se je pres(pa)ident_titet…dhe që më përfaqson edhe mua!

 11. GJINI says:

  KETA E KANE HANGER TURPIN ME BUK,NUK I BEN PERSHTYPJE AS GJE

 12. Koli says:

  Likjhajduti palaco i paftyr.

 13. Realisti says:

  NJERI ME MASKARA SE ILIR META NUK MUND TE KET.
  DJE I BERI KRIMINEL BABAN SOT E NGUSHELLON PER MAMAN.
  LE TE VLERESOJ POPULLI.
  POR TE KUPTOJ MIRE SE NE Ç’ HALL ESHTE EDI RAMA ME KETA TE PAGE E HILEQARE .
  ….EDI RAMA PO E BENE SHQIPERINE.
  POSHT MASKARENJT SI ILIR META E SALI BERISHA.

 14. Miri says:

  President nuke je palaco po

 15. Hajdari says:

  Dridhe Like dridhe 😜

 16. Tonini says:

  U gezova qe familja Rama i a ka refuzuar Metes telegramin e ngushellimit.
  Bravo. E meritonte ky rrugac i cili me doktor mortjen nuk kane lene felliqesire pa nxjerre nga goja e tyre e ndyre kunder dy prinderve shume te nderuar e te respektuar sic ishin e do mbesin te respektuar, intelektualet e shquar KRISTAQ e ANETa RAMA,
  Ngushellime te sinqerta familjes per humbjen e njeriut te dashur te tyre.
  U prehte nen paqe.

 17. Zigur Qarri says:

  Ik or pirdhu, legen 👎👎

 18. ? says:

  O komentuesa, o kara me brire, po cfare duhet te thoshte Likja: “Urime per vdekjen e Anetes. Keshtu vafshit ne djall ju te gjithe”? Po keshtu e do puna, mor tarallaker, edhe armiqte e betuar e per vdekje me njeri tjetrin, kur ndodh vdekja e ngushellojne njeri tjetrin. E kerkon miresjellja formale, o populli mrekullueshem, gjithmone krenar dhe pak i dhjer e i permjere SHQIPTAR. Zot, na shpeto nga akademiket injorante.

 19. Laku says:

  NGUSHELLIME TE SINQERTA ERDOGANIT PER VDEKJEN E NENE ANETES.

 20. Oresti says:

  Meta , persomifikimi i njeriu te paskrupull ….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *