Vëllai i deputetit shqiptar humb betejën me Covid-19

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Muharrem Nitaj, tha se vëllai i deputetit Smajl Latifi, Ademi, ishte i prekur nga virusi Covid 19.

Raportohet se fatkeqësisht ai ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Deputeti Nitaj shpreh ngushëllimet e tij për humbjen e kryetarit të Rahovecit.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska ndërruar jete vëllai i madh, Ademi. Ka qene i prekur me covid 19”.

“Jam pjesë e dhimbjes dhe e mërzisë së tyre!”

“Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqve, ngushëllime”, shkruan deputeti i Kosovës, mbi rastin në fjalë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *