Vjehrri flet për varfërim të popullit, nusja e Berishës tregon si e mban gjoksin në formë. Armina: Përdor serum, e mbaj me akull, ky është ‘sekreti’

12 Gusht 2020, 15:18Lifestyle TEMA
Vjehrri flet për varfërim të popullit, nusja e Berishës

Armina Mevlani shpesh ndan këshilla bukurie me ndjekësit e saj në rrjete sociale, ku nuk nguron t’u përgjigjet edhe pyetjeve që i bëjnë.

Sa herë që dikush bie në peshë, shpejt fillojmë të interesohemi për “sekretin” që u erdhi në ndihmë. Përveçse e vështirë, dobësimi shoqërohet edhe me probleme të tjera si strija, lëkurë e varur në zona të ndryshme të trupit, rënie e gjoksit etj.

Prandaj, duke qenë se kohët e fundit edhe Armina humbi disa kilogramë, ndjekësit e pyetën: “Si ka mundësi që gjoksi nuk ka pësuar ndonjë rënie pavarësisht se ke humbur kilogramë?”.

Përgjigja e blogeres tregoi se ajo i kushton rëndësi të veçantë sidomos kësaj pjese të trupit: “Përdor serum, e mbaj me akull dhe bëj ushtrime”.

Sigurisht që përdorimi i akullit nuk është i zakontë dhe për të mësuar më shumë rreth kësaj metode, ndjekësja i kërkoi disa sugjerime.

“Do të bëj një postim të shpjegoj këto ditë! Më ndiqni, sepse ndihmon shumë”, ka shkruar ajo.

 

7 komente në “Vjehrri flet për varfërim të popullit, nusja e Berishës tregon si e mban gjoksin në formë. Armina: Përdor serum, e mbaj me akull, ky është ‘sekreti’”

 1. Tr says:

  JA DOLI KOKRRA E BUDALLAQES ME IDIOTESIRAT E SAJ.

 2. Qinani says:

  He..
  Jepka leksjone karakurvash kjo..
  Po nji pytje.
  Si e perdor serumin me gjilpon a ?
  Se,po t jet ashtu,kom kte gjilponen teme ktu posht,
  Ka serum t bardh,si mastiç ngjit.
  Serum bio..
  Kush e provoji ,u knoq dhe se harroi.
  Kush do e provoj
  Do ta mbaj ne goj.
  Meqe ra fjala,merre edhe Xenin se i bo mir per bytht ky mastiçi jem

 3. Eno says:

  rrote kurve materjaliste

 4. ZIGUR QARRI says:

  Kush ti lan te brendeshmet, Saliu, me lavatriçe, apo me dore?

 5. ?????? says:

  Po me karin e kinezit se si kenez eshte xen hajduti e mban oj baxhella e sali berishesh

 6. ta says:

  u lumte kur nuk ka shtet,te vjedhin pse jo

 7. koli says:

  ksaj spo i ben gje as serumi as akulli, i paska ra gjoksi fare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje