Dështoi të gjente të dashur online, aktorja e njohur heq dorë nga meshkujt: I kam dhënë fund me ta

Në moshën 62 vjecare, Sharon Stone është lodhur nga meshkujt.

Aktorja e famshme hollivudiane thotë se i ka dhënë fund takimeve, dhe kërkon tani të përqëndrohet më shumë tek familja dhe miqtë.

Duke folur në “The Drew Barrymore Show”, Sharon, e divorcuar dy herë, tha se ishte përballur me takime “të pasinqerta” dhe nuk ia vlente të humbiste kohën e saj.

“I kam dhënë fund takimeve. Nuk kam dal më në takime,” tha ajo.

Aktorja vitin e kaluat tentoi të gjente dashurinë përmes aplikacionit të takimeve Bumble, por ia mbyllën adresën pasi disa përdorues e kishin raportuar, të bindur se ishte i rremë dhe dikush tjetër po përdorte emrin e saj.

Stone reagoi, duke thënë se ishte ajo, por tashmë duket se ka hequr përfundimisht nga meshkujt, pas dhjetëra lidhjeve që ka pasur ndër vite.

10 komente në “Dështoi të gjente të dashur online, aktorja e njohur heq dorë nga meshkujt: I kam dhënë fund me ta”

 1. Yyyp xhixhi says:

  Ska problem , shko me femra .

 2. Sa zhgenjyese eshte “nganjiher” kjo jete ℉°eminile 😏😋

 3. Z says:

  Do ti gjejme nje shqiptar!

 4. Martin says:

  I eshte thare burimi…

 5. sotiri says:

  Ajo ka qene dhe vazhdon te jete e mire dhe seksuale,burimi nuk i eshte thare akoma
  ( dhelpra kur nuk i ariti rushte tha: eshte i pa pjekur nuk i ha ,nuk i dua)
  Keshtu jeni edhe ju qe shkruani

  1. Hako says:

   Mund te jete “e mire sa te dush”,por femren 62 vjecare nuk e do kush per dashnore.

 6. Ujku says:

  Cila është ajo dhelpër që arrin rrushin???
  Madje edhe vetë kjo dhelpër aq shumë dështoi saqë hoqi dorë duke thënë se ishin të pasinqerta
  Kjo mendon se ka botën në dorë por realisht ka mbetur pa rrushin që nuk e kap dot!
  komplet në deluzion

 7. Ujku 13 says:

  Cila është ajo dhelpër që arrin rrushin????
  Madje edhe vetë kjo dhelpër aq shumë dështoi saqë hoqi dorë duke thënë se ishin të pasinqerta
  Kjo mendon se ka botën në dorë por realisht ka mbetur pa rrushin që nuk e kap dot!
  komplet në deluzion !!!

 8. Ushtari says:

  Si aktore na ka frymëzuar – respekte

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *