FOTOT/ Rrëfehet modelja e njohur: Mami më dha leje të humbja virgjërinë 16 vjeç

Modelja Megan Barton Hanson ka habitur të gjithë fansat me deklaratat që ka bërë gjatë një interviste për mediat britanike. 26-vjeçarja e njohur për pjesëmarrjen në Love Island ka rrëfyer pa doreza jetën e saj seksuale.

Megan ka zbuluar se e ka humbur virgjërinë pasi i dha leje e ëma. Ajo ka treguar se ka pasur gjithmonë një marrëdhënie të ngushtë me të dhe se nuk kishte pasur probleme të fliste për seksin.

Duke folur për The Sun, bukuroshja britanike është shprehur se e ëma i tha që ta humbiste virgjërinë pasi të mbushte 16 vjeç.

“Mami im dhe unë jemi shumë të hapura rreth seksit. Ajo më tha që është në rregull të kryesh marrëdhënie seksuale pas moshës 16 vjeç. 

Ndodhi një javë përpara ditëlindjes sime të 16 dhe mendova: Është afër mjaftueshëm, nuk e kam thyer premtimin ndaj mamit”, tregoi ajo.

Megan tregoi pa komplekse edhe se kur ka qenë lidhja e parë e saj serioze. “Në fillim nuk i kuptoja njerëzit pse ishin kaq të mahnitur pas seksit, por më pas kuptova që kisha një “lidhje” të fortë me të dashurin asaj kohe”, tregoi ajo.

Modelja britanike ka rrëfyer se i pëlqen asaj të marrë në kontroll situatat ndërkohë që zbuloi se nuk do ta kishte problem që gjatë marrëdhënies seksuale me partnerin të kishte prezente edhe femra të tjera.

14 komente në “FOTOT/ Rrëfehet modelja e njohur: Mami më dha leje të humbja virgjërinë 16 vjeç”

 1. psikopatja që nuk di si të jetë ndryshe says:

  Dmth shkove ti edhe e kërkove për ditë me radhë dhe ajo në fund ta dha “me shumë dëshirë” lejen

  moj goc ke pak cipë apo?
  Të tjerat po i detyron mamaja ta humbasin dhe po bëjnë rezistencë ti ia fut si kau pelës

  1. Gjarpri i zi says:

   ..e paska hongër zhapziun kjo …zhapik kokmadhin…
   ..qysh kur isht n kamp pjonjersh..

  2. ana says:

   psikopate, te besh seks eshte njesoj si nevoja per te marre fryme. Pra eshte dicka organike qe e ka krijuar zoti. Te mos besh seks eshte si te mos marresh fryme dhe te lenkosh per gjithe jeten!

   1. Kosovari Romantik says:

    ana ma cucllatsh.

  3. Loku says:

   A ke cipe thote? Nuk ka, e ka hequr qafe qe 16 vjec

 2. Qinani me kar says:

  Qeka kurv besnike kjo,sepse nuk e ka thy fjalen qe i dha mamit.
  Kurv mami.

 3. Cifuti x says:

  Kto kurvat kan nji gjo.
  S dijn me dal n foto me rroba.
  Pa brek po,shkelqejn..

 4. Gjyshi says:

  Bravo! E paske bere me leje, jo si te tjerat qe s‘ marrin leje.

 5. ALABAKU says:

  …DHE MAMI E KESHILLOI TA HUMBTE VIRGJERINE ME DASHNORIN E SAJ ME TE FUNDIT,,, I CILI DO TI DESHMONTE EDHE MJESHTERINE E TE P…..ARIT VENCE….

 6. Eshte koha mos me ja pa mo bojen,
  ktij llumi idiotesh te njerezimit koncentruar
  ne mediet me skandaloze te botes.
  Nji tru mesjetari, diskuton,per nji Kulture te nji shoqerie,
  e cila eshte 400 -vjet perpara kafsheve te kazanit tema 🦍👎

 7. Zigur Qarri says:

  Duhet te jete nga kampingu i LRI-se ne Jale kjo cupka…

  1. ALABAKU says:

   JO JO…

   CUPERLINE ESHTE E FORUMIT RIMOR TE L. S. I. …..

   ATO TE L. S. I. U PELQEN TE NDJEKIN KESHILLAT E VYERA MAMIT…
   …DHE JU PELQEN TA BEJNE SEKSIN ME DASHNORIN E FUNDIT ME TE RI TE MAMIT….

   ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 8. Jargaci says:

  Mami te dha lejen se deshte ti thyeje rekordin , mami vete e kish prishur virgjerine ne 17 vjece ……

 9. nje banor i Tiranes says:

  Jane ndoshta komentet e ralla qe te kenaqin me ironine e perdorur . Ndoshta, sepse nuk shkruajne tipa te neveritshem si ndonje Mirel , Arben turku , Demo turku …e plot te tjere njerez koti .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *