VIDEO/ E frikshme dhe argëtuese: 5-vjeçari “lufton” me grabitës të armatosur në mbrojtje të nënës

Një djalë 5-vjeçar u ballafaqua me katër hajdutë të armatosur që hynë në shtëpinë e tij, teksa qëndronte me të ëmën.

Ata kërcënuan këtë të fundit dhe ai vendosi t’i kundërshtonte me guxim me ato që kishte në dispozicion, lodrat e tij.

E gjitha ndodhi në Indiana të SHBA.

Ajo çfarë ndodhi u pa në një video ku shihet David Johnson i vogël “duke sulmuar” me lodra ndaj grabitësve në kokë dhe armë.

Drama familjare u zhvillua rreth orës 10:30 të mëngjesit më 30 shtator, teka nëna e djalit, Tamika Reid, po hekuroste rrobat në shtëpinë e saj në South Bend dhe David po luante aty pranë.

Në një intervistë me kanalin e lajmeve WSBT, Reid e quajti djalin e saj 5-vjeçar një hero.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ E frikshme dhe argëtuese: 5-vjeçari “lufton” me grabitës të armatosur në mbrojtje të nënës”

  1. american16al says:

    Demokratet kerkon qe te coje psikologet qe ta ndihmoje kete familje te dhunuar dhe kercenuar me jete, tingellon bukur apo jo .

    Kjo eshte America qe kerkojne demokratet , nje GETO kolektive si Afrika, kjo eshte fytyra e demokrateve.

    1. CU says:

      eshte nje sajese pa pike dyshimi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *