VIDEO/ Rama poston një tjetër lapsus të Bashës: O ti mos vdeksh kurrë

Kryeministri Rama, ka postuar një tjetër video të kreut të opozitës, Lulzim Basha ndërsa ngatërrohet me fjalët në konferencën për shtyp.

“Në konferenca pa shtyp”, thotë Basha, ndërsa menjëherë e korrigjon në “Konferenca për shtyp”.

“O ti mos vdeksh kurrë, kurrë”, shkruan Rama krahas postimit.

 

 

View this post on Instagram

 

O ti mos vdeksh kurrë kurrë😂😂😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “VIDEO/ Rama poston një tjetër lapsus të Bashës: O ti mos vdeksh kurrë”

 1. Kozmo says:

  LULZIMJA ESHTE TEPER SKANDALOZ , MJERE SHQIPERIA QE KA KETE PALLOSH 🙄NE OPOZITE, QE NA BEN MORAL , NA HIQET ME KATOLIK SE PAPA. 😏

 2. Ndroqi says:

  Ky eshte daulle pa pire,duke qene fallco njeri ky mender Lulja gjithmon do bej lapsuse,eshte rritur nen hijen e kriminelit Sali Berisha,keshtu qe nuk ka asnje shans te piqet.

 3. hallexhiu Lul says:

  Car te ka bere Luli bre Rame,ai mavria pshesh me kos ha dhe ate nese ja jep sala ,po nuk i dha rri ja fut gjumit

 4. Daja says:

  Luli osht teveqel la nami me taksen 0 .5 % Te biznezit vogel shijojeni

 5. Konica Usa says:

  Lulit i ka hyre frika ne palce,sa here flet ka frike mos gabon,keshtu eshte kur i ke mare te gjitha qyl,vetem gjumin ka te vetin,atje nuk gabon.

 6. Nafia says:

  Po ca prisni nga Lulishtja ju mer jahu,pesha e rende qe i ka vene Saliu mbi shpine e ka bere te flasi me vehte,keni vene re si i zgurdullon syte kur flete,thuaj ishallah nuk lajthit dhe mer rruget,gjynah i shkreti.

 7. Katunari i Vicidolit says:

  E cmendet te ziun djale.
  Duke u ruajtur te mos beje ndonje gafe, ngaterrohet dhe ben me teper.
  Prandaj lereni djalin te qete sepse po e beni budalla duke e tallur. KY ESHTE BULLIZMI.

 8. Kapelja says:

  Merru me lapsuset o bastard . Solle vetem mjerim . As 1 te dhjeten e ndihmes qe po jep Kosova e Maqedonia per eipdemin nuk dhe o super hajdut. E cove broxhin nga 61% ne 82% felliqsire.

 9. Lala says:

  Po leje o burre te thote c’te doje,kujt po i prish pune,ky ne stol eshte dhe aty do te jete prap,deri sa ta nxjerrin nga formacioni

 10. Jimi says:

  Ore demokrate te ndershem, po si nuk ju vjen nje cike turp qe ju drejton nje buratin !? Po nuk paska PD-ja burra, apo gra te zonja qe ta drejtojne me dinjitet partine me te madhe te opozites, pretendenten e neserme per pushtet? Po merreni me shqelma e nxirreni jashte kete klloun qe pretendon te behet k/minister, se telendisi dynjane me “bemat” e tij. Po nder te tjera ky nuk paska as turp! Ky as nuk skuqet, as nuk zverdhet, nga bemat e tij!? Hej zot i madh c’na gjeti me budallenjte!

 11. Geg says:

  Se Rama punet e veta I ka qendise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *