COVID-19: Teoritë konspirative po vënë në rrezik shëndetin publik

18 Tetor 2020, 21:45Bota TEMA
COVID-19: Teoritë konspirative po vënë në rrezik

2 komente në “COVID-19: Teoritë konspirative po vënë në rrezik shëndetin publik”

 1. aser says:

  haaaaa, rrezik publik? po a ka me rrezik publik se politikanet qe rrjepin popujt nga mengjesi deri ne darke?

 2. Kalec Dega says:

  Ata qe nuk besojne teorite konspirative, le te dalin vullnetare dhe ti bejne nder botes. Gjithsecili ka mendjen e vet , te lire te vendosin si te duan perderisa nuk i prishin pune trushplareve.
  =
  Vetem kini parasysh, sa me shume ju shtyn shteti apo Bill Gates, aq me shume dyshoni.
  =
  Gjithashtu besoni vetem TemeN kur ti bejne jehone CNN apo New York Times..ene BBC -se. lol!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje