VIDEO/ Kryeministri Rama: Ja si do hyni-dilni nga sot në Tiranë, te Sheshi Shqiponja

Kryeministri Edi Rama publikon videon e punimeve për Lotin e III te Sheshi Shqiponja, për ndërtimin e Unazës së Madhe, e cila tregon si do të menaxhohet trafiku.

Rama ironizon dhe kundërshtarët politikë që siç thotë projektin “për 3 vite e bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve.”

“Mirmëngjes, dhe me këtë video informuese mbi planin menaxhimit të trafikut që nis sot në nyjen e SHESHIT SHQIPONJA, për shkak të punimeve që po kryhen në UNAZËN E MADHE të Tiranës të cilën për 3 vite e bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama dhe ndan videon e mëposhtme.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Kryeministri Rama: Ja si do hyni-dilni nga sot në Tiranë, te Sheshi Shqiponja”

  1. eris says:

    ku ka mberritur niveli i qeverise, detyrat e policise i mer kryeministri, kryeministri merret me hyrje dalje te qytetit, o pika pika

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *