FOTOT/ “Unë jam izoluar në vilën tonë modeste”, Armina reagon pas akuzave nga komentuesit

Një ditë më parë, komentues të shumtë i janë përgjigjur Sali Berishës në faqen e tij në FB, pas debatit të fundit për darkën e Dubait, duke i publikuar një foto të së dashurës së djalit të tij, Armina Mevlani, e cila kishte darkuar tek Nusreti.

Bashkë me foton e Arminës u botua edhe një faturë e majme, që pretendohej se ishte paguar nga ajo, domethënë nga djali i Berishës.

Vetë Armina ka reaguar ndërkohë duke publikuar disa foto nga vila ku jeton më Shkëlzenin, si për të treguar se ajo në fakt është izoluar prej pandemisë e nuk po udhëton dot më.

Të paktën në Dubai dhe Europë, se në SHBA iu është ndaluar familjarisht hyrja.

(TemA)

14 komente në “FOTOT/ “Unë jam izoluar në vilën tonë modeste”, Armina reagon pas akuzave nga komentuesit”

 1. Predatori says:

  Gopisti duhej të kishte bërë një bejte për thithkat e fotos së parë.

  1. Damazi KOPESË says:

   Stambolli digjet dhe kurva e Zenit krifet…..
   Stambolli digjet dhe kurva në derë të Saliut krifet e krifet….
   Stambolli digjet dhe gjithë kurvat e opozitës krifen….

 2. Koqa says:

  Sa e paska gjoksin kjo,ti futesh nje tegel !
  Dhe une po te isha si Karmina e Shkerdheni qef do beja.
  Pavarsisht se e ka babin shkerdhate

 3. Viola says:

  Macja qenka me e bukur se Zeni.

 4. Z says:

  Te lumte! Keshtu i duam femrat tona SHqiptere! Je shembull per t’u ndjekur! Edhe Xeni po ashtu! Keshtu i duam djemte SHqiptare!

 5. klemi says:

  Aman more gazetar, a nuk keni gj tjeter per te bortuar, nqs nuk keni me mire futni nje foto nga blektoria se sa na nxirrni ne gazeta njerez te tille qe nuk bejne asnje pune vetem dine te shk……., e te bejne foto. Po kujt i vlejne keto, rinise apo pensionisteve, kujt. Hiqni more imoralitetin nga media.

 6. nji gje te cudit me kto femra (😁) si kjo,
  ajo qe bo kariere Ameriks gjithmon, nudo ne xhiro,
  etj ,
  se kujt i tregojn dhe cfar ???
  Se po i mban ngroht Krimbin xenPederit ne goje 😏
  Nji Femer joOrdinere , 🙄
  # nga kto soj,
  Nji Femer me Klass Shqiptare, eshte #
  nuk los doktorrash Hoteleve .
  Eshte per ardhur keq per ato Mace/Macok Amis, sa ne siklet duken 🙀🙀👎

 7. Dorian says:

  Ngelet duke pergojuar grate o gazetarucer, mos e ktheni gazeten ne kend thashethemesh duke share grate e botes

  1. DinPak says:

   Bravo, Dorian! Edhe une ashtu them. Ç’keni me kete te shkrete se nuk eshte ashtu siç flasin e shkruajne te tjeteret. Shikoni sa syunjur eshte, si engjell!

  2. Nikla says:

   Nuk jan tu e sha o Dor grupi,po e lavdrojn..gjith ai gop…po kujt i ka ra per pjese o majorr……

 8. shkodrani says:

  Nuk ka thane kot Nastradini,femra aht sofra e qenit.Por ne rastin e kesaj viktime,kjo ka te beje me nje qen Bir Qeni !

 9. me vjen me vjellë says:

  Mirmbrëma zonjë. Nuk deshiroj të komentoj mbi personin tuaj, por deshiroj të komentoj diçka që po konstatoj dhe t’ju pyes bëj një pyetje ! Megjithse jetojmë që 30 vjet në një domokraci të bukur e moderne që ne dhuroj Pe-Derasti vjehrri juaj Sali Shugarja, gjë e cila ju të jep mundesinë ju zonjë, që në një moment trishtimi popullorë ku gjysma e veriut është permbytur nga ujrat, ku durresi me gjithë rrethinat janë të rrafshuar nga termeti dhe vellezrit, motrat dhe shumë femijë jetojnë në çadra u musafir tek të tjerët, ku gjith shqiperia është e kanosur, e plagosur dhe e vrarë nga epidemia, ju merrni guximin me dalë në kemishë nate e në ambjentin e një apartamenti të bukur të nxehtë e të blerë nga dylberi (pederi ) që ti e shoqeron, me pakë leket e ndershëm që ai ka fituar nga korrupsioni, krimi dhe fitimi që ka nga trafiku i droges e biznesi i lojrave të fatit të tij e të një qelbesire tjeter…! Një pyetje, megjithse unë e di të verteten : meqense ju akuzoheni per jeten llupce dhe harxhimet në Dubai ( që është e drejta juaj ) por në një kohë pandemie, e ku 99.9% e popullit është i varfer, pse nuk del ai vetull-ndukuri xeni i babit me folë, por të shtyn ty me u justifikuar në kemishë nate. Por unë e kuptoj atë qelbesiren. Ai kujton që dalja jote seksi në foto për tu pergjigjur, mund ti zbusin shpirtrat e revoltuar dhe ta forcojnë Saliun Berishen… që të gjithë shqiptarët ( burrat ) e kanë në mes të këmbëve…! Thuaj atij çiftit Pe-Der babë e birë, do ti lani gjynahet tuaja në këtë jetë.

 10. Sela says:

  Eshte per ardhur keq per jete krijese! I mbeten shalet jashte dhe une kam frike se do te na ftohet! Thone se shalet i nxjerr per Saliun, vjehrrin se ndryshe nuk i ngrihet dhe Lirisebi eshte thare vrima!

  A more Sali cfare fati qe ke more burre! Te iku Grida, por ja te erdhi Karmina!

 11. LEON says:

  Gjynah!
  Si mund te izolohet nje pornostare?Gjithe ato thithka me majucke,qe po ja grisin gazeten Meros!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *