FOTOT: Beyonce reklamon veshjet latex, thekson të pasmet

39-vjeçarja vazhdon të realizojë fotosesione për koleksionin e ri të Adidas dhe vëmëndjen e morën format e saj trupore.

“Adidas x Ivy Park” quhet koleksioni dhe modelja kryesore është Beyonce.

Ajo reklamon veshjet latex, me ngjyra toke, xhupat e trashë blu dhe të bardhë. Dallohet kontrasti midis body-t, ku ajp ekspozon kofshët dhe shallit të trashë apo kapuçit të ngrohtë.

1 komente në “FOTOT: Beyonce reklamon veshjet latex, thekson të pasmet”

  1. Rihana eshte numero uno ,ne kte aspekt .Veshje – intime mode – Fitime .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *