FOTOT: Merimanga gjigande shokon kalimtarët, ishte kapur në shtyllën e semaforit

Një merimangë gjigante e kapur në semafor, ka shokuar kalimtarët. Atë e postoi një djalë në rrjetet sociale, që më pas u bë virale menjëherë.

Joel Hogan kapi foton e merimangës teksa punonte në programimin e semaforit në zonën e njohur si Alice Springs në Australi.

Merimanga shihet teksa qëndron në pjesën anësore të ashensorit, dhe me sa duket është shtatzënë pasi mban pranë vetes thesin me vezët e saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *