FOTOT/ Meta, kërkesë gazetës TemA: Aman mos më ndiqni më, se më morët më qafë me gruan

Ilir Meta është tërbuar me gazetën TemA, pasi i ka nxjerrë disa video të sikletshme.

Në videon e fundit të publikuar një ditë më parë, presidenti shihet të dalë i vetëm nga një shtëpi private.

Kjo ka bërë që në rrjet të krijohen aludime të shumta, por edhe meme për presidentin, që e ka humbur prej kohësh qetësinë dhe dashurinë.

11 komente në “FOTOT/ Meta, kërkesë gazetës TemA: Aman mos më ndiqni më, se më morët më qafë me gruan”

 1. Vlonjati says:

  Ka zera qe “Ujku u Skraparit “po pergatit largimin me gomone nga Vlora se bashku me Monin!Ndsaj edhe viziten e bene vetem dhe ne fshehtesi!Ka biseduar me skafistin dhe nuk dihen detajet e pazarit dhe ditese se caktuar!

 2. Kush ju a gjen vrymat nga Shkerdheheni ju mer mut muti ,
  as dreqi se di .
  po te ishe aq i sinqerte kishe tregu saher i ke shku naten ne krevat Janullatos
  dhe ja ke thith qibukun nderkohe qe tymi i dilte nga pas priftit nga vryma e veladonit te zi

 3. Qytetari says:

  Ndersa une kam nje kerkese tjeter per gazeten tema per kete problem , qe tu drejtihet organeve kompetente , per ta tredhur , se keshtu do shpetojne banoret e rrugicave e lagjeve te erreta nga turfullosjet e ketij presidenti hamshor; por ne kete menyre do shpetojne nga sikletet edhe kete ditezi e mbase i vine ment per tu marre me punet per te cilat e kane katapultuar aty.

 4. Astrit says:

  Nje keshiltare analiste e keshilloje meten qe te thote se ka qene te beje shuren se i shpetoje naga frika…haha

 5. Black Jack says:

  Arrest him motherfuckes, Po completeness kundra shtetit me banda, arrested, arrested as soon as possible, hurry up police 👮‍♂️

 6. marjani says:

  po u arratis,KAFSHA do na beje shum merak,nje hale me pak

 7. Velo says:

  Shoqja jonë ilegale Ilire Metushja!

 8. Jugori says:

  Ka vajtur ka marrë direktiva nga agjenturat greke apo serbe se çfarë do jetë lëvizja e radhës o popull mavri, se këta të gjithë agjentë që punojnë për shërbimet e huaja janë pa përjashtim, se sa për te gjetur zëvendësen e Monikës nuk ka nevojë të verë lagjeve të qytetit ai e navas edhe në Tiranë diku.
  Shancet për tu përgjuar në një takim të tillë atje ku askujt sja pret mendja janë shumë të vogla dhe natyrisht që s’do mend ajo punë nuk janë amator këta tanimë janë regjur me punë të tillë ndryshimi I vetëm është se tani ruhen ndoshta pak më shumë për vet zhvillimet që po ndodhin në Shqipëri me reformën në drejtësi

 9. fukaraji20 says:

  Ai po bene fushate koke me koke e shtepi me shtepi 😜😜
  Pse vetem bucja duhet te kete shoke…!!
  Llum kudo qe te kthehesh.

 10. Një says:

  Ama paske Tosin? Ka gjet tenxherja kapakun dmth.

 11. Beni says:

  Po me marrin ne qafe me gruan – thote.
  Mos ki merak se gruas tende i ka ardhur ne Shqiperi per disa dite miku i vjeter Fatos Nano.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *