Princi Charles në syrin e kritikave, vizitoi babanë e sëmurë me Covid në spital

Princi Charles është përballur me një lumë kritikash pas vizitës që i bëri të atit 99-vjeçar në spital teksa ky i fundit po trajtohet kundër Covid 19.

E gjithë mëria në mediat sociale lidhet me faktin se askush nuk lejohet të vizitojë të afërmit e tyre në spital kur trajtohen nga Covid.

Filiph, Duka i Edinburgut dhe Mbretëresha Elisabet kanë marrë gjatë muajit janar dozën e parë të vaksinës, por si sot, një javë më parë ai u shtrua në spital pasi shfaqi shenja të sëmundjes.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Princi Charles në syrin e kritikave, vizitoi babanë e sëmurë me Covid në spital”

  1. BUJARI JU DEGJON says:

    Ose ngrihuni kunder Mbreterise – ose qepeni bucen!!!…
    Mbreti ben cfare i do qejfi…
    Prandaj quhet mbret… 🙂

  2. Leo says:

    Nuk eshte me Covid o gazetar perktheji mire lajmet 😜😜😜😜😜

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *