VIDEO: Gruaja xheloze vret 26-vjeçaren që ishte ulur pranë burrit të saj në lokal

Kamerat kanë kapur një moment të tmerrshëm në Brazil, ku një grua xheloze ka hyrë në lokal dhe ka qëlluar për vdekje një vajzë, e cila ishte ulur pranë burrit të saj.

Sipas mediave të huaja, pamjet tregojnë Dayane Rafaella de Silva Rodrigues 31 vjeçe, duke u futur në ndërtesën në Tiangua, Brazil.

Siç thuhet më tej, Rodrigues vazhdoi të qëllonte drejt tryezës ku burri i saj dhe pesë miq ishin ulur,  përfshirë 26-vjeçaren Djaiane Batista Barro.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *