Vizita misterioze në Vlorë fut në sherr Ilir Metën me të shoqen: Ç’bëje vetëm në atë shtëpi, me kë ishe?

Ilir Meta kohët e fundit ka shpeshtuar vizitat e tij në Vlorë, shumica prej të cilave fshehtazi.

LSI është shumë keq në këtë qark, ndaj dhe me sa duket Meta ka hyrë vetë në lojë.

Por, pas videos së publikuar nga TemA, ku Ilir Meta shfaqet duke dalë nga një banesë private krejt i vetëm, për presidentin kanë nisur telashet familjare.

Burime nga LSI bëjnë me dije se Monika Kryemadhi i ka kërkuar llogari Metës, se çfarë bënte në atë shtëpi dhe kë ka takuar.

Me sa duket Kryemadhi dyshon për ndonjë aferë të mundshme të të shoqit, i cili në këtë takim kishte marrë vetëm shoferin që e priste në makinë dhe një badigard që qendronte tek dera.

Madje, edhe Blushin e tij, që e mban nga pas ngado, nuk e ka pasur me vete në këtë takim.

Mësohet se Meta është shfajësuar para së shoqes, duke thënë se Blushi ka qenë i uritur dhe ka ndaluar diku rrugës për të ngrënë një sufllaqe.

Ky argument natyrisht nuk e ka bindur Kryemadhin, por natyrisht edhe ne.

Ndaj presim një sqarim nga presidenti Ilir Meta, çfarë bën shtëpive të botës krejt i vetëm.

REMOTE_ADDR:[]

30 komente në “Vizita misterioze në Vlorë fut në sherr Ilir Metën me të shoqen: Ç’bëje vetëm në atë shtëpi, me kë ishe?”

 1. Viola says:

  Ja ke fut kot Tema. Ata jane cift i hapur.

  1. Toni says:

   Haha sa te forta Ka me ket njeri shkone verdalle si Pula pa koke

  2. k says:

   Ka shkuar të “bëjë fall” për mbrojtjen e kushtetutës se fil xhami I baxhellës parashikonte prekje të rënda që ishin të padurueshme.

  3. Qorri Zigur says:

   Viola…
   Po Monika e ka deklaruar vetë që nuk fle me Ilitin. Dhe Oliri murg do ngelet, nuk do gjrjë një të dashur që të çfryjë.

  4. saliu says:

   HEROI I DITES,LUGATI I NATES

 2. monalikja says:

  Ka qene me kurvat Mona. Prandaj jepi duart katundarit dhe shko edhe ti me kurvaret t
  uaj.

 3. Xha Suloja says:

  Moj ti e sihanukut yt shoq shkoi per ejsperience se per te dashte te?do ty por më shumë LSI-në, sepse ka plot mundesira për të bere eksperienca.
  Xha Suloja

  1. Titvasil shkollëshumi says:

   Epo ky kllouni ka deklaruar vetë do kohë më parë se, “Do ‘Margaritën’ më shumë se Monikën”. Hajde gallatë hajde me këtë palaço president. Po më gjetët një të dytë të ngjajshëm me këtë nga inati do ‘vras’ veten nga që nuk paska qenë ky ekzemplar në planet. Yyyy si s’të merr Covidi, se qelbe dynjanë!

   1. Lorenc says:

    Nje inskenim nga Ana e Metes me u duk ne qender te vemendjes thjesht nje idiotizem me shum

 4. mut presidenti po jeton tashme prej disa vitesh ,nji periudhe
  teper shtresante ,madje shpesh her ka ren ne depresion ,per kete
  e keshilluan te bej shetitje ne pille dhe male .
  gjendja e rende duket edhe ne foto ,ku merr qendrime prej sharlatani te vogel ,
  nji shejtani te meshiruar .
  e verteta eshte se eshte totalishte i frustruar nga prersioni i gjithanshem politike
  nderkomebtare ,drejtesia (se ciles i detyrohet shume ) dhe kjo gjendje Frustrimi shpesh here
  ben qe njerzit te ndrojne edhe orientimin sexual (e vertetuar kjo psikologjikishte )
  gje cila u ushtrua mbi shqiptaret (nga ata Te Huaj qe komandonin qeverrite e idioteve )
  gjate gjithe ktyre 30-vjeteve i mbajtur Permanent ,
  mes dhunes konfliktit dhe injorances .
  Pra qe ti japim qartesi ligjerates me larte – president muti mundet (asnji cudi )
  te shkoje ne Vlore ke ndonji Pederast Aktiv qe e pallon ,prandaj edhe vizitat jane naten
  ose te fshehta .
  Nuk eshte nji rast i pare ne bote kjo qe ndodhe me presidentin e baxhelles se Lsi-se
  prandaj le te deklarohet ne opinion qe eshte nji Pederast pasive dhe populli
  do ta mirkuptoje natyrishte ,keshtu po ndodh gjithandej .Madje shumica e Politikaneve
  Gjykatesve dhe Prokuroreve ne Bote
  jane pederaste te deklaruar .
  nji grua histerike e putane e gojeshkerdhate -ben burrun pederast ( sipas Fjordit )
  pra ne sot ,kemi nji president pederast te pavetedijshem 😁

  1. Gomari i Mecos. says:

   Zoti doctor:
   Mire spjegon nga ana shkencore, por je gabim nga ana sociale. Pederastet sote ne tere boten trajtohen si njerez te zakonshem. Me fal po me dukesh pak diskriminues. Cpune ke ti ne se Iliri eshte pederast apo jo. Bile edhe me keq, e quan ate pederast pasiv. Sipas teje ata pasivet jane me te keqinj se aktivet?
   Jo or Z. doctor. Iliri ka te drejte te shkerdhehet me ke te doje. Kjo nuk eshte puna jone. Edhe ne Serbi Kryeministrja eshte gej, por asnje nuk e permend. Problemi i vetem eshte tek Iliri qe i ndodhur ne ambjente primitive, nuk e deklaron se eshte pederast pasiv. Per kete Iliri duhet te vizitoje psikiatrrin. iliri duhet te jete i vetedijshem per statusin e tij seksual dhe si President te japi shembullin i pari per te drejtat e gejve dhe lezbikeve ne Shqiperi. Boll me paragjykime!
   Edhe dicka: Edhe me Moniken gabon pak. Une kame degjuar se grate e perdala dhe histerike behen te tilla sepse burri nuk i punon. Ne fund edhe ato urrejne jo vetem burrin e vet por edhe burrat ne pergjithesi. Atyre ju pelqejne femrat si partnere sepse femrat jane te “embla” dhe lozonjare. Pikerisht kete kerkon edhe Zonja e Pare. Ne duhet te mburemi me keto gjera qe I mbeshtet tere bota. legalizimi i statusit seksual nga Presidenti do jete nje shtytje e madhe per ne ne per tu future ne Evrope. Me kete ne ja “dhjesim” edhe Evropes qe vetem flet per te drejtat e gejve, por ne praktike i diskriminon. Etj…etj…

 5. Mbresa says:

  Kur do ti vije radha ketyre lagjeve per tu suvatuar, kapotuar, lare e lyer se qekan skandal.
  Vlora me c’po shohim po ecen, por matesit e nje qyteti jane mos ekzistenca e zgeqeve periferike.
  si puna e ketij pallati qe shfaqet ne video.
  Une kam qene ne Vlore ne vitin 96 dhe si kjo lagje dukej edhe qendra e qytetit, skishe ça beje edhe pse ishte vere, qyteti ishte si i shkrete. Ngushellimin per ate llum urban e gjetem vetem buze detit.

  1. REALE says:

   Mbresa, po qellimisht ka vajtur atje president qe te reklamonte punen e keq ne Vlore te kryeministrit dhe ne Vranisht shkoi se do inaguronte rrugen e Lumit te Vlores para Rames, po i doli Bardhoshi perpara se i trembi dhite dhe u kthye ne ate lokalin. Mero ka nje faj se nuk e le rehat.

 6. Fakovsky says:

  E ca problemi ka ketu? Mona e ka thene vete qe seksi nuk ka te beje me dashurine. Apo mos eshte edhe kjo si virusi qe nuk ekziston por per vete u shtrua ne spital per “bajamet”. Cift shume misterioz

 7. Dik says:

  Kta jane cift palaco e te degjenruar

 8. TONI says:

  Sa te mire jeni ju te Temes per Romanca….mjeshtra….e fshehte ne mes te dites me mimimumi 5 vete….ju qofshi….

 9. N.Mehmetaj says:

  Çfarë Mafje!
  Gruaja bën gjoja sikur nuk di gjë se ku ka shkuar i shoqi, dhe “revoltohet”…!
  President
  m a f j o z ….
  Familje mafjoze!…
  Medet, medet!
  Arrestojeni se bie erë mafje e ndyrë!
  Mjere Shqiperia, Pirati behet Papë…
  Presidenti me nje parti familjare…!
  Medet, medet…!
  Ky President me mentalitet primitivi,
  nuk e kupton dot që
  SYRIT TE NJE NJERIU MUND TI SHPETOSH,
  POR SYRIT TË POPULLIT JO….!

 10. sss says:

  Kjo zgjidhet duke gjetur pallatin; une jam vlonjat dhe me duket se behet fjale per nje pallat te vjeter ne bulevardin Vlore-Skele; ne baze te fotos, duke bere nje xhiro investiguese , pallati gjendet kollaj…e pastaj e gjen vete Mona….

 11. Koci says:

  Nuk fshihet dot dashuria!

 12. katundari laraman pa din e pa iman says:

  Cudi!
  Eshte me tere mend per tu habiur.
  Ne prisnim te dilte nga ndonje stalle dosash.

 13. Qako Qakua says:

  Pordha dhe kurvarllëku, nuk fshihen…
  Likja dhe Mona, dihet, janë kurvarë e kurvë të deklaruar.

 14. Demokrati says:

  Haaaaaa shikoni si i ka fryre turinjt me botox…..si majmun

 15. sali says:

  behej nanje pazar aty

 16. Burgajeti says:

  Mona moj e zeza grua,po c’te duhet Jala me shkumba party ty moj,po perse e fton dhe burre zine apo qe te zgjedhe ndonje nga ato zockat e virgjera aty?
  Vet i ke fajet mos u qaj…
  Po dhe une kujt i them,Mones.
  Po kjo e ka deklaruar disa jave me pare se tjeter eshte dashurija dhe tjeter FLIRTI dhe Like floririr kishte vajtur vetem per nje flirt…

 17. pupupu me i bo gjonat hapur presidenti ,
  pornot e bo me janullatosin ne manastiret e greiqis
  te ben namin Tema ,ti qit bytht jashta dhe aq do Rama e qit Te Gjatin
  presidentit lol .
  ncq ncq ncq jane nga ato llafe qe nuk thuhen ato .
  dy prifterinj grek hip nalt ,janullatos presidentit dhe tjtri mones !
  poupupupup nami thuj

 18. emigrante says:

  Hajde president stallash

 19. Jugori says:

  Ka vajtur ka marrë direktiva nga agjenturat greke apo serbe se çfarë do jetë lëvizja e radhës për ta destabilizuar Shqipërinë o popull mavri, se këta të gjithë agjentë që punojnë për shërbimet e huaja janë pa përjashtim, se sa për te gjetur zëvendësen e Monikës nuk ka nevojë të verë lagjeve të qytetit ai e navas edhe në Tiranë apo diku që të jetë më rehatshëm .
  Shancet për tu përgjuar në një takim të tillë atje ku askujt sja pret mendja janë shumë të vogla dhe natyrisht që s’do mend ajo punë nuk janë amator këta tanimë janë regjur me punë të tilla, ndryshimi I vetëm është se tani ruhen ndoshta pak më shumë për vet zhvillimet që po ndodhin në Shqipëri me reformën në drejtësi .

 20. Konjak says:

  Ka vatur te beje shurren . Turp te keni , harrini sa te akuzoni edhe familie . Ku u con marrezia mor te mjer . Gjith te felliqurat ne xhepin tuaj .
  Shteti behet me njerez jo me derra .

 21. Perlati says:

  Ka vajtur ti fuse nje kafe dhe konjak, sinpuna ketij komjakut qe thote s’ka ndonje problem. A mbush ti apooo, ben pjese ke eskorta e metes. E di ti kush jane keshilltaret e tije, njeri i denuar nga gjykata, tjetri sekser pasaportash dhe transportues parash te paligjeshme te metes. Meta e ka kene me goje i shkreti Dritan, qe, meta eshte me i poshter se berisha, berisha per meten ka deklaruar se eshte vrases. Te gjitha keto tregojne se ai nuk do lere gje pa bere per te arritur te ligat e tij. Harroni qe ne vere u shfaq nga mali me gropa, kjo tregon se vrasesi ska hall e derman, pa u kthyer dhe nje here tek vendi krimit.

 22. saliu says:

  Heroi i dites,LUGATI I NATES.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *