Barazim pa shkëlqim mes Manchester United dhe Chelsea

Futbolli anglez njihet për lojën e bukur. Nuk ishte e tillë ajo mes Chelseat dhe Manchester United, e mbyllur 0-0.

Jo vetëm që nuk u shënua asnjë gol, por edhe rastet munguan. Të dyja ekipet preferuan të qëndrojnë në mbrojtje, duke mos rrezikuar shumë.

Kështu, “djajtë e kuq” shkojnë në kuotën e 50 pikëve, në vendin e dytë.

Në krahun tjetër, blutë e Londrës janë të pestët me 44 pikë. Premier League ka në program aps pak ndeshjen mes Sheffield United dhe Liverpool.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *