“Veliaj më ka bërë një nder të madh”! Çiljeta tallet me Bashën: Suksese në jetë. Berisha? Pika ime e dobët

Këngëtarja Çiljeta Çilaga ka treguar mbrëmjen e sotme që kryetari i Bashkisë Erion Veliaj i ka bërë një nder të madh kur i vdiq babai, por nuk dëshiron ta thotë se çfarë.

Çiljeta komentoi, gjatë një interviste për “Jashtë loje”, dhe përballjen Rama-Basha, duke thënë se Ramës i uron fitoren e ndërsa Bashës iu drejtua me ironi “suksese në jetë”.

“Lulzim Bashës do i thoja- Suksese në jetë dhe në karrierë, ndërsa Edi Ramës do i thoja: Urime fitoren!

Lali Eri ka bërë një veprim që nuk di a thuhet në televizion, por mua nuk më kishte shkuar në mendje që do e bënte dikush edhe duke menduar që jam e PD. Që kam qenë, sepse nuk jam më.

Doktori (Berisha) është pika ime e dobët, por unë nuk jam më pjesë, por Erioni ka bërë një veprim që nuk do e them, por kam krijuar shumë respekt për të. 

Do i thoja faleminderit. Ka lidhje me vdekjen e babit, nuk do e them publikisht, por ndonjëherë të gjenden njerëz që ti nuk e mendon kurrë dhe e falënderoj realisht,” u shpreh Çiljeta, e cila ka qenë dikur pjesë e PD-se.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në ““Veliaj më ka bërë një nder të madh”! Çiljeta tallet me Bashën: Suksese në jetë. Berisha? Pika ime e dobët”

 1. ajo putana qe shkerdhehet amerikes me zezake ,
  Bliona Qireti me Pasaporte Diplomatike dhene nga
  dashnroi i Lsi-se bolja e i djathte i Krikares mona Luan Pordha ku eshte ?

  1. uhahahaaaaaa says:

   Po ti jepni nje pall zezaku kesaj Ciljetes, ajo me siguri do behet perkrahese e Partise afrikane Shqiptare 😀 😀 😀

  2. ju rrace orienti. kurr nuk e ndjeni veten shqiptare. prandaj nuk lini gje pa thene per kete komb.

 2. Bollino says:

  Lum si P.S qe u mbush me njerëz të mirë e te bukur, deri dje ishin kurva e injorante. Sa kalojnë me Edin, po sa intelektuale bëhen. Misteret e jetës

  1. eeeeeeeeeeeeeeej says:

   Kjo kurvica cicmodhe e tille do ngelet, s’ka piken e rendesise se c’mendon e c’voton nje zhulse si ajo!

 3. LWS28 says:

  Po hë thuaje , se nuk besoj që buldoz’Eri? bëka ndere ???? me paratë e taksapaguesëve dhe pronën shtetërore , pa ì dhënë evro 500-çe të thata.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *