Aurela Basha në gjurmët e Arminës, fushatë për burrin në Instagram: Bëra një set fotografish, mezi gjeta kohë

Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela Basha së fundmi është bërë mjaft aktive në rrjetin social Instagram sipas porosive të stafit izraelit që merret drejtpërdrejt me komunikimin e kreut të PD. 

Ajo ka zgjedhur të bëjë disa fotografi për të treguar sharmin dhe linjat trupore. 

“Pas kaq shume vitesh bashkepunimi me @endritmertiri e “gjetem” kohen per nje set fotografish – megjithese duke perfituar nga rasti ???#faleminderit#fotografia#shootingday”, shkruan Aurela.

Aktiviteti i saj në Instagram duket se ka trembur seriozisht edhe të dashurën e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani e cila deri më tani ka mbajtur rekordin në PD për ndjekësit në rrjetet sociale si dhe justifikimin e parave përmes tyre.  (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Aurela Basha në gjurmët e Arminës, fushatë për burrin në Instagram: Bëra një set fotografish, mezi gjeta kohë”

 1. Sara says:

  Aaaa, shume keq! Nuk dilet ne instagram pa grun….

 2. I Zot me fal sa e shpifur eshte kjo drane says:

  Ti bejsh make-up ketij burri Aurela eshte njesoj si ti veshesh pulave çorape

 3. Ste bo Pune makiazhi. says:

  Lyhu e zhgerry,Po ftyre burri dukesh,si visk gamori gja.
  Dihet qe ti ja permbledh Lules,se ai ehe,osht pede.

 4. ne po e mrehim, tu e bo me maje me cpu thell bashen
  kjo i prish pune !
  ke pa tina .
  basha i ka batht ma seksi se kjo kukumjacka ?????

 5. Kuli says:

  Ka perdorur filtra se kjo ta shpif ska faj luli qe shikon nga bardha

 6. ra ky diell e u pame ... says:

  E reja e shtepise se SRB e ka pseudonimin “karmina” po ti moj xhan si ke ? Mos valle “kar-ela”?

 7. !!!!!!!! says:

  nga na erdhi kjo rrace e felliqur komentuesish bastarde ? nuk lene njeri pa e poshteru ne kete vend.
  rrace e ndyre orientale. pasardhes te pastruesve te nevojtoreve qe ushtrise otomane na i la si dhurate.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *