FOTOT: Jennifer Lopez tregon format perfekte

Jennifer Lopez ka provokuar ndjekësit me postimin e radhës.

Artistja përveç se njihet për talentin e saj ajo gjithashtu përflitet për format trupore perfekte.

Jennifer është mjaft aktive duke postuar foto dhe video në profilin e saj të Instagramit dhe së fundmi ajo publikoi një fotografi e veshur me bikini të bardha të cilat i theksonin linjat trupore mjaft shumë.


4 komente në “FOTOT: Jennifer Lopez tregon format perfekte”

 1. K says:

  Nuk mendoj se JLo eshte shembull per grate dhe vajzat Shqiptare!

 2. kurvari says:

  Xhaferrja ka mbaruar me kohe

 3. xhoxhi says:

  E kam thënë se koha e lakuriqësisë nuk është larg.Tani çdo ditë bëhen prova xhenerale që një sitë të dilet lakuriq..Të ardhme tjetër nuk besoj se ka.Njeriun e lartësn sjellja si njeri dhe jo duke dalë foto lakuriq.

 4. ... says:

  E ke fjalen per foton nr 8 ku i del forma gopit? JLo thjesht e ka kapur ankthi i moshes dhe sillet si adoleshente.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *