FOTOT: Lul, më premto që s’do më tradhtosh më me Ramën

Pas marrëveshjes së djeshme të Lulzim Bashës me Monika Kryemadhit, se pas zgjedhjeve të 25 prillit do të bëjnë një marrëveshje tjetër për të bashkëqeverisur, në rrjet ka nisur humori.

Më poshtë disa meme, që e shpjegojnë më mirë se fjalët gjithë shoun pa kuptim të dy krerëve të opozitës, që thonë se do shkojnë më vete në zgjedhje, por pas zgjedhjeve do bëhen bashkë.


5 komente në “FOTOT: Lul, më premto që s’do më tradhtosh më me Ramën”

 1. OlsiR says:

  BO BO SA GAZETE PLEHRE QE JENI BERE O TEMA E PLAKUT MERE.HARUAT QE TE NJEJETEN GJE BENTE DHE RAMIU KUR E BERI PRESIDENT BURRIN E KESAJ KURVES.

 2. ce says:

  Amon kur del kjo shalepiprra Erisa hundepinokja femra me e shpifur e planetit duhet me nderru kanalin.

 3. Venera says:

  Tre mashtruesit e kohes qe jetojme, monika+eni+luli. Te tre kane mashtruar, po mashtrojne dhe do mashtrojne. Imagjinoni kur themi qe jemi shtet, fhe eni ben me demek gjyqe po qe s’kane fuqi ekzekutimi, dmth kjo eshte dirja e fundit per mashtrim.

 4. fteri says:

  Kjo kontratë e pa zakonshme bashkimi midis dy krahve të kundërt të politikës , është në dëm të popullit ,ngja me martesën e gjarpërit Luli dhe të IRIQES Munika ,nga kjo martesë do lindi një hibrit -“TELI ME GJEMBA !” që popullit do i hidhet në qafë .

 5. fteri says:

  Kjo kontratë e pa zakonshme bashkimi midis dy krahve të kundërt të politikës , është në dëm të popullit ,ngja me martesën e gjarpërit Luli dhe të IRIQES Munika ,nga kjo martesë do lindi një hibrit -“TELI ME GJEMBA !” që popullit do i hidhet në zverk ta shtërngoi .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *