Ish-deputetja shqiptare, poston foton e ëmbël me të bijën: “Si dy pika uji”

Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje është mjaft e komentuar në medie për paraqitjen e saj, e cila gjithmonë ka qenë tërheqëse.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto, ku shfaqet së bashku me vajzën e saj, e ku duken si ‘dy pika uji’.

Kujtojmë se Dude Balja nuk është më deputete e Kuvendit të Kosovës, pasi nuk arriti të fitojë votat e duhura për të marrë një tjetër mandat.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Ish-deputetja shqiptare, poston foton e ëmbël me të bijën: “Si dy pika uji””

 1. kurvari says:

  Dudes ja kisha fut votem time ne kuti sa here te donte

  1. Remiii says:

   Duda nuk është Shqiptare o gazetar i tema-s
   Ajo është Boshnjake.

 2. Marsi says:

  Ish deputetje shqiptare ..
  Pastaj futesh ne brendesi te teksit shikon Ish deputetja e kuvendit te Kosoves …
  Pastaj shikon fjalen ( K) uvend me K-te Madhe..
  Brrrrryyyy dele o dele Bageti behet hesapi ..Arrixhinjte kan mesuar te shkruajne Analfabetet.
  Na e keni shpifur me fjalen shqiptar atje ku nuk duhet – Ata kan flamurin e tyre himnin e tyre as nje levizje nuk eshte bere qe te bashkohen dy shtete , secili mban vendin e vete . Lopcaret gazetar na mbushin mendjen me lloj lloj maskaralleqesh.
  Po kur nuk ka ligje tju vene gjova per keto qe shkruani apo dhe si i shkruani fjalet dhe beni gabime drejtshkrimore JUVE JU LUMTE .
  Na mbushin dhe mendjen , na benje INTERESANTET analfabetet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *