Në luftë me sëmundjen e rëndë, reagon shkrimtarja Mira Meksi: Zemra ime ju njeh të gjithëve, më keni prekur shpirtin me solidaritetin tuaj

Shkrimtarja Mira Meksi ka reaguar pas solidaritetit të madh që pati në media lidhur me luftën e saj ndaj një sëmundje rë rëndë.

Ndër të tjera shkruan:

“Miqte e mi, dashamires, jeni aq shume sa nuk jua permend dot emrin.

Por zemra ime ju njeh te gjitheve. Me keni prekur shpirtin me solidaritetin tuaj, me keni dhene force dhe energji per ta perballuar semundjen.

Ju jam perjetesisht mirenjohes.

Ju uroj se pari shendet dhe force njerezore ne keto kohera te zeza!

Ka drite ne fund te tunelit!

Falenderoj nga zemra Kryeministrin Rama dhe Ministren Manasterliu qe me mundesuan vijimin e trajtimit te metejshem te semundjes! Zoti me ne te gjithe!”, shkruan Meksi. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Në luftë me sëmundjen e rëndë, reagon shkrimtarja Mira Meksi: Zemra ime ju njeh të gjithëve, më keni prekur shpirtin me solidaritetin tuaj”

 1. Sara says:

  Forca e shpirtit mposht cdo gje ne kete bote!

 2. Nikolini says:

  Te urome sherime te shpejt Zoti i madhe te ndimofte

 3. ??? says:

  Si edhe Sara lart shkruan ,

  nqs beson fort ne veten tende , ne sherim
  gjithcka arrihet me sukses …

 4. Shprese kurajoze . says:

  Djelli eshte burim i jetes .
  Aktiviteti fizik eshte vete jeta .
  Por kontrollo nivelin e vitamines D ne gjakun tuaj dhe mbaj nje nivel te larte te saj , por kjo gje gjithmone brenda parametrave normale qe rekumandon mjeku juaj.
  Kurdohere mendo se ti do te fitosh .

 5. Iliria e bashkuar says:

  Te uroj sherim te shpejt, lutjet dhe miresia jane per ju.

 6. Angjelini says:

  Sherim te shpejte! Mos u dorzo se do ja dalish!

 7. Buda says:

  Ke bere gjera te bukura, nuk duam te na mungosh!

 8. MJEKESIA E SOTME DO TE KTHEJE GJENDJEN TENDE SHENDETSORE ATJE KU ISHE ME PARE
  NE DO RIMARIM PERSERI ATO KENAQSI QE NA KE DHENE ,SE VEC VEPRAVE DHE SHENDETIN TEND QE ESHTE PER NE KENAQSIA ME E MADHE
  SHERIM TE SHPEJTE ZONJA MEKSI

 9. Shaqo says:

  Jo, ky engjell e ke vendin midis njerezve, jo ne qiell, dhe midis njerezve do te jete.
  Sherim te shoejte Mira.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *