Çfarë ndodh nëse pas zgjedhjeve “divorcohen” PD-LSI? Çlirim Gjata: Nuk i hyn askush detit në këmbë, s’ka luajtur mendsh njeri

Përfaqësuesi ligjor i Partisë Demokratike, Çlirim Gjata, tha se prishja e marrëveshjes nuk ka gjasa që të ndodhë, sepse sipas tij as PD dhe as LSI nuk do të bashkëpunojë me Partinë Socialiste.

“Nuk ka një nëse bashkëpunimi me Edi Ramën. Nuk ndodh. 

Nuk i hyn njeri detit në këmbë, s’ka luajtur mendsh njeri. Edi Rama është i mbaruar. 

Është në ditët e veta më të këqija. Një njeri që e detyrojnë oligarkët. 

Sot kohë pandemia ti mbyllesh në orën 20:00, njerëzit janë në pikë të hallit, në gjendjen ekonomike më të tmerrshme pas vitit ’90. 

Shpenzon 100 milionë Euro për matrikullimin, se hajt 100 milionë Euro për pandeminë, por për matrikullim karburantesh”, u shpreh Gjata i ftuar në studion e televizionit Klan News.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Çfarë ndodh nëse pas zgjedhjeve “divorcohen” PD-LSI? Çlirim Gjata: Nuk i hyn askush detit në këmbë, s’ka luajtur mendsh njeri”

 1. John, New Jersey says:

  BOBOBOBOBOBO Mero mos e nxir kete shpellarin malok se eshte shume i shemtut nga te gjitha pikepamjet…fytyre, trup, shpirt, mendje, intelekt…inside out, outside in & in between?!?!?!?!?!

 2. zef mici says:

  Hund derri i pd betohet se nuk ka per te fitu edi rama
  nese nuk fiton ky do te jete prokuror i pergjithshem dhe do i vare njerzit
  per bolesh fix siq beri i jati ne partine e punes
  hund derr fute ate pall hunde dhe leje tek bytha e berishes
  kurve mashkull

 3. rroku says:

  Ky e ka te shkruar ne balle qe eshte shpellar….

 4. mira says:

  Të ngjall neveri një njeri i tillë që e quan veten jurist dhe ka folur e vepruar kundër ligjit. S’ka më keq kur njerzit e drejtësisë veprojnë kundër drejtësisë. Por ky nuk ka qënë ndonjëherë jurist, kujton se u bë i tillë me që është i biri i të atit. Pajtohem me John, më të shëmtuar specie në përmbajtje e në formë nuk gjen.

 5. 0697263641 says:

  Or Clırım or gomar me mıre jot teme te kıshte berenje kercu qe te ngrohejgjıthe dımerın se sa te berı ty ne formen e trungut,
  Mundohesh me na mbushe mendjen ne te tjereve se kush do te fıtoje dhe kush do te humbe,
  ,

 6. Paloka says:

  John dua te shtoj.qun krimineli nuk e kuptoj pse te presekutuarit duhet ta kene qunin e kriminrlit qe ato i ka denuar pushkatuar ta kene ne nje parti,siç eshte PDja e mbushur me kriminele dhe sigurimsa te konventuar ne demokrat.

 7. qytetar says:

  o zot na fal !
  sa te shemtuar dhe shpirtzinj jane !

 8. Gri says:

  Sec ka nje pamje impotent! Por…pordhen e ka te madhe! Me te ardhe keq per PD qe e ka punesue kete tip!

 9. popull del nga pylli says:

  e ka pordhen e madhe se ashte i biri i rustemit gjykates shkerdhat ne kohen e enveri ; rustem krimineli. qe denonte njerzit kot me kot. e tash ky halja perfiton ;

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *