Kandidatja e PD, Floriana Garo: Mos ia jepni Ramës, thojini jo! Jepjani Bashës votën

“Shqipëria kërkon ndryshim. Ndryshmi nis duke garantuar të ardhurat tuaja, prandaj duhet rritur paga minimale”.

Kështu deklaroi sot zëdhënësja e fushatës së PD Floriana Garo në një dalje për mediat.

Ajo theksoi se Lulzim Basha, i cili hartoi plane konkrete të detajuara me një ekip ndërkombëtar ekspertësh, do të sigurojë që çdo familje në Shqipëri të mund të jetojë një jetë të denjë.

“Në 8 vite më Ramën, Shqipëria ka pagën minimale më të ulët në Europë. Rama nuk do ta sjellë ndryshimin në Shqipëri, ne nuk duhet ta lëmë atë të vazhdojë.

Dështimi po troket në derë për herë të tretë. Ne nuk duhet t’ia hapim derën. Thojini jo Ramës!

Shqipëria duhet të ecë përpara.

Ne nuk mund ta lejojmë atë të vazhdojë edhe për një mandat të tretë.

Lulzim Basha, i cili hartoi plane konkrete të detajuara me një ekip ndërkombëtar ekspertësh, do të sigurojë që çdo familje në Shqipëri të mund të jetojë një jetë të denjë.

Më 25 prill, të gjithë ne do të votojmë për Bashën dhe Partinë Demokratike, për t’i sjellë shpresë Shqipërisë. Shqipëria fiton!”, deklaroi Garo.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “Kandidatja e PD, Floriana Garo: Mos ia jepni Ramës, thojini jo! Jepjani Bashës votën”

 1. Shqipetari nga Myzeqeja says:

  Florjana Garo:Po do tja “Jepja” Bashes Voten nese Lulezim Basha Sqaron si u be Miljoner ne Kosove???????
  1-Ne se LUlezim Basha bene Publike te Ardhurat,qe gjithmone i Fsheh…
  2-Nese Lulezim Basha Mbane Pergjigjesi se paku Morale per 4-ter te Vraret e pafajshem me 11-Janare..
  3-Do tja japim Lulezim bashes Voten nese Kerkon nga Prokuroria Hapjen e Dosjes se vjedhjes 230-miljon euro ne RRugen e KOmbit dhe del i Pafajshem..
  4-PO Marreveshja e Tradhetise me Shitjen e detit Grekerve me 2009-ten????
  @@PO “Vilat” me Qera???
  @@Lulezim Basha asnjehere nuk ka Tregua Diplomen e UNiversitetit ne Utrecht-Hollande..por vetem nje RRegjistrim 1-vjecare…
  @@Lulezim Basha duhet te Sqaroj Pozicjonin e tije ne LIdhje me Dosjet e UCK-s,qe kane Firmen e Bashes-Lulezim……ect..
  @@Lulezim Basha nuk eshte vetem i Korruptuar,por i ZHytur ne TRadheti KOmbetare per INteresat Serbe…Russe-Greke…
  Zoti na ruajt nga Klyshi i Serbuse Lulezim Basha Miku i Damir Fazllicit….lol

  1. Suksese te metejshme says:

   Shto edhe “po ta japësh ti moj vajze zere se ja kemi dhene edhe ne…”. Njerez pa piken e trurit!

 2. ato qi po e dun nga pas ja japin pederastit basha = 5cm Vota
  ato qe po dun me u knoq dhe e bejne si duhet ja japin Ramos = yyyyyyyyyy gjithate Vote (aq sa nuk thuhet )

  1. ida says:

   Ti kujt do ja japesh!

   1. Patrioti says:

    ida ,
    sa kurjoze qi banesh maj cuce !
    E kom sekret te Modh une ate😁
    ksaj Garos jo se jo

 3. ice says:

  Do te degjojne ty mos ki merak fare

 4. Tr says:

  FOLI DHE KJO DEBILJA, DO TE PYESI POPULLI TY, CFARE TE BEJME ME VOTEN. GJITHE IDIOTE MBLIDHEN TEK BASHA.

 5. fredi says:

  Ehhhhhhh ty moj fycke sa ishe ne Shqipëri,te shkerdhyen dhe 3-she sepse nuk ngopeshe me car,tani po te shtyp ai fytyre majmuni i pd-se normal sepse eshte milioner sepse ti vdes per para dhe te pushtetshëm sepse je nje kurve e peshtire me keq se grida dhe zhelefina.

 6. yyyyyp Xhixhi says:

  e mi goc Veji mend hajdarit ti senuk je ti per kete pune

 7. Po deshe jepja vete Lulit meqe ia ke marre doren says:

  Puna eshte se si ti motra, si Luli jeni shtetas te huaj dhe sua ndien shume se cfare ndodh ketu.
  Lulushi yt eshte njeri kot, qe se vret mendjen. Ai mendjen e ka poo, si te pispilloset e te lepije floket. Edhe sa per mireqenien, Lulit i intereson vetja e tij, kunati dhe Berishet. Per te tjerat as i behet vone se cfare ndodh as me vendin as me shqiptaret se e ai eshte gjak i shprishur.

 8. Nje e zhgenjyer nga lulka per s..... says:

  Une moj p…..them tja japesh rames…..se basha nuk si te ta them nuk …ka emocione kur shikon nje p…te ri …rama nuk e ruan fare esht msuar me keto …po dhe per pune tani cte themi i qendron ne koka njesoj si p…..basha gjum do ai edhe ne p…dhe ne pun……keshilla ime jepja rames….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *