FOTO LAJM: Një prej organizatorëve të paralizimit të punës në Rinas, shef shtabi i fushatës së deputetit të PD

Një prej organizatorëve më të rëndësishëm të vendimit të marrë nga 60 kontrollorë të AlbControl për braktisjen e punës duke sjellë paralizimin e Aeroportit të Rinasit është Nikolin Kujxhia.

Report Tv zbulon se z. Kujxhia është  shef i shtabit elektoral të kryesuesit të listës së Partisë Demokratike në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati.

Madje ka qene shoqerues i tij dhe ne takimin qe ky kandidat per deputet i opozites zhvilloi para disa ditesh me ambasadoren e SHBA, Juri Kim, gjate takimeve te saj ne Shkoder!

 


15 komente në “FOTO LAJM: Një prej organizatorëve të paralizimit të punës në Rinas, shef shtabi i fushatës së deputetit të PD”

 1. Valbona says:

  Qeverija duhet tu tregoj vendin ketyre mbeturinave berishiste qe dun te destabilizojn vendin. Edhe njehere shqiptaret e pane qart se kush eshte detashmenti kriminal me emrin PD. Edhe ndonje qe ka qejfmbetje me qeverine duhet qe ne 25 Prill te japi kontributin e tij ne largimin perfundimtar te kriminelit Sali Berisha,qe e ka destabilizuar disa here vendin.

  1. tironcipatriot says:

   Shqiptareve i del shpirti ne emigracion e nese nuk kane dy rroga nuk paguajne dot qirane e baneses, i nxjerr pronari i baneses jashte ne rruge te madhe, ka ndodhur ne NY, qe nje pronar shqiptar per $ 450 qirane e nje (studio) garsoniere e ka hedhur ne gjyq nje grua shqiptare, e cila sapo kishte ardur ne Amerike e nuk kishte para mese te paguante qirane, dhe per 10 vite emrin e saj e gjeje ne internet si depitore ndaj pronarit te baneses me vendim gjyqi.. Ndersa ju qe paguheni me nje shume te tille, kerkoni akoma rritje rroge!!!! e bllokoni aviaconin shqiptar, te pushoheni nga puna dhe pak e keni….

 2. Iso says:

  Keta shkerdhata te gjithe jane bashke sepse i lidhin interesa te medha financiare e dhjetra fije te fshehta te te gjitha llojeve,prandaj nuk e godasin njeri tjetrin nepermjet ligjit se pastaj njeri po u denua hapet kutia e pandores.Ky eshte grusht shteti.

 3. Supaxhiu 300 evro says:

  Ne çdo shtet te europes perpara zgjedhje Prefekti jep urdher ne raste konkrete per te mos penguar zhvillimin e punes ne aeroporte,higjen ambjentale,spitale,sherbimi urban,mos mbyllja e rrugeve ose autostradave nga protestues ne te kundert policia arreston dhe kryen denoncim pèr mosfunksionimin e sherbimit publik.Keshtu funksionon ligji ne çdo shtet europian,shqiperia nqse ben pjes ne europe dhe zbaton ligjin ti arrestoj ,nuk ka asnje mbi ligjin ne bote ,shteti eshte shtet.

 4. Sander says:

  Eshte i biri i nje ish bahkpuntori qe ka spiunu edenoncu edhe kushrijte e vet . Banu burre Niko e me kundershto me fakte . Hap letrat e babes e ballafaqohu me ato qe ka mar ne qaf

  1. Ilir says:

   Niko i paska hy detit m’ kamé! E ndoshta e ka dite qe po i hupe t’gjitha. Po te tjeret pse?!

  2. ben says:

   Sander-kot e ke more mik. Keta vec burra nuk jane, se po te ishin do benin punen qe u takon per te miren e vendit ne situaten qe po kalojme dhe nese do kishin kerkesa ekonomike, do te duhej qe ti ndiqnin ne rruge te tjera.

 5. Tirana-Free says:

  Keta jane Spiunet e UDB-s ne Shqiperi…..me Krye-Spiunet Berisha-Meta-Basha… Ropte ku ti kete…Ky eshte Destabilizim….Ropte Basha..dhe Meta..lol

 6. Une humba avionin do vete ti shkerdheje gruan tani qe e pashe kush eshte says:

  E meritojne . Ata te stresuar me 2000 dollare dhe ne me 200 euro . Ky eshte momenti
  ….

  1. Tetovari2 says:

   Jo 2000$por 2450$ dhe by…..q.ri qenka stresuar për shkak të rogësku nuk ulen mëshunë se 10-12
   avionë.Po si e përballojnë stresin kontrolloret e aeroporteve të Franfurtit,Hamburgut,Londrës,
   New York-ut ku ne cdo orë ngriten e aterojnë qindra
   avionë.

 7. Beni says:

  Cojeni te 313 se atje ta heqin stresin dhe do jesh i kthjelluar qe po iken bedel per politikanet

 8. Populli says:

  A ka Shtet? …cthote ligji kur cenohet siguria kombetare? Keta bastarde duan rrumpalle. ..po qe se do 80 deputete Rama, duhet tu tregoje VENDIN!

 9. gjergji says:

  Kujunxhiu e njeh e gjithe Shkodra si nji nder njerezit e ligJ te qytetit qe sherben ne shtabin zgjedhor te PD ne Shkoder.Ai duhet urgjentisht te largohet nga puna e te mos punoj ne asnje institucion shteteror.Te nisin hetimet.Nuk lejohet ligjerisht braktisia e punes se kontrollor e ne kullen e vrojtimit.Ne cdo vend te botes jo vetem ne Shqiperi perben krim shteteror e denohet me ligj.

 10. A.Hoxha says:

  Z. K/ minister ja rasti kur ajo bande kriminale vetevritet , qe zoti i mori mend tekrijojne kaus, te stimuluar dhe udhezuar nga treshja kriminal s. Berisha, Ilir meta dhe bishti, luli, duke tentuar te nderpresin ardhjen e vaksinave per popullin nepermjet linjes ajrore, kerkojme qe ju me atributin qe ju jep ligja, te gjithe ato kontrollor te pushohen nga puna menjihere ndersa nxitesit te penalizohen per burg per tradheti ndaj atedheur.

 11. Velo says:

  Kulmi është kur Basha deklaroi se grevën e organizon Edi Rama. Këtij i thonë inteligjent politik i lindur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *