Teoritë e “doktor vdekjes”, Çim Peka ndalon gazetarët për t’u vaksinuar: Ju nuk jeni kavjet e Ramës

Administratori i televizionit “Zeni Tv” Çim Peka ka ndaluar stafin e gazetarëve për të kryer vaksinën kundër Covid-19.

Pavarësisht kërkesave të tyre të vazhdueshme për të marrë dozat e vaksinës, Peka i ka adresuar një mesazh të brendshëm për t’u mos u paraqitur në qendrat e vaksinimit ashtu si kolegët e tjerë.

Nisur nga kërkesat, ai ka shpërndarë edhe një deklaratë të zëdhënësit të tij i cili shkruan:

“I lutem gazetareve te terrenit…

Nuk ka nevoje te ktheheni dhe ju ne kavie ftuese per te bere vaksinen.

Rilindja ka sa te duash “vullnetare” makiazhi…

p.s…vaksina iu befte shendet jarebi!”, shkruan zëdhënësi.

REMOTE_ADDR:[]

15 komente në “Teoritë e “doktor vdekjes”, Çim Peka ndalon gazetarët për t’u vaksinuar: Ju nuk jeni kavjet e Ramës”

 1. Maloku i [email protected] says:

  Eh mer vllai i majmunit.. e vrave ate tjetren ne mes te rruges dhe ja ku je sot si dhia maje plehut. Qellove me vajze te vetme e njerez te dobet se te kishin qene te tjere do te te kishin balcamosur o maloku i [email protected]

  1. fatal division says:

   Hiqeni foton e ketij krijese shemtut de do Na llahtarisni femijet!!!!
   Ky nga shemtiresia barazohet me Argita Brrishen .

  2. k says:

   Kur shikoj këtë,markun dhe gjonmarkun,besoj teorinë e evolucionit të Ç.Darwing.

 2. Shpellari Viçidolit e humbi virgjerin me dhine says:

  do zoti te zente Covidi dhe te dhkodh ne pith te asaj qe te ka dhjer..
  kujtoni se i beni dem Rasmes o kelyshet e malokut digital.

 3. Shoku Sal says:

  Jarebi… Shpella kerkon te mare vlerat e prehistorise dhe te munde modernitetin. Jarebi, inshallah…

 4. Cim peka. Hahahahaha gazetar. Hapu dhe

 5. b says:

  me mire kavie te cimit

 6. Trrana Free says:

  Ropte kushe te degjon ty…Monster-Berishjane….lol

 7. L'imperatore Diocleziano says:

  Habitem si vegjetojne akoma keta dy thundrak prehistorik. Edhe njeriu i andertalit eshte me i zgjuar se ky.
  Po ata njerez qe ai u thote gazetare, jane ne rregull nga trute?
  Vetem ne Shqiperi ndodhin keto cudira.

 8. Dorian says:

  Une nuk e kuptoj shqetsimin e gazetes “TemA”: vaksinimi ne te gjithe boten eshte vullnetar;
  lerini gazetaret e Doktorit e te Al Binit te veprojne sic i rekomandon ai; jane me qindra mijra vete qe presin te vaksinohen.

 9. turpi says:

  keshtu e mendojne demokracine shpellaret. U thane te tjereve cfare te bejne. Nuk i lene te zgjedhin me koken e vet. Mire e kane ato kavjet qe punojne me nje perbindesh njerezor si Cim Peka. Vetem fakti qe kane zgjedhur te punojne me nje monster te till, tregon se kush ka qejf ti marre ere kesaj kafshe qe mori ne qafe ne aksident nje vajze ne lulen e moshes.

 10. Ketije duhet qire motra e gruaja says:

  Keta e duan tu presesh faturen…

 11. Fakovsky says:

  Me Shume vaksina per ata qe Duan ta bejne dhe me shume te te shumtit Nga lagjia e zenit

 12. USA says:

  Jane bashkuar te gjithe berishistet ketej dhe andej Drinit kunder vaksinimit, vetem se ate e siguroj kryeministri me i mire ne keto 30 vjet,Edi Rama.Kurti,Saliu,Meta eshte treshja qe udheheq luften antivaksine,duke menduar se do demtojne Edi Ramen, ne fakt po demtojne shqiptaret ne te dy anet e kufirit.

 13. valter says:

  Shpellari QIM Peka……

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *