Rama- Metës: Ilir kam një lajm të keq për ty, vaksinat vijnë sot. Plani yt me Saliun për bllokimin në prag të zgjedhjeve, dështoi. Vazhdo dokrrat me Leskon në skutat e OFL

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar menjëherë pas kërkesës së Presidentit Ilir Meta drejtuar KLSH për auditimin e plotë financiar të Albcontrol.

Rama tallet me Metën duke i thënë se ka një lajm të keq për të, mbërritjen e vaksinës sot.

Madje shprehet se plani i tij me Saliun për bllokimin e vkasinave dhe kthimin e rrumpallës në prag të zgjedhjeve dështoi.

Postimi i Ramës ne Twitter:

Ilir kam një lajm të keq për ty: Vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër!

Plani yt me Saliun për bllokimin e vaksinimit e rikthimin e Rrunpallës në prag të zgjedhjeve dështoi! Dokrrat me reflektime e auditime, vazhdoji me Leshkon dhe Leskon në skutat e OFL!

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Rama- Metës: Ilir kam një lajm të keq për ty, vaksinat vijnë sot. Plani yt me Saliun për bllokimin në prag të zgjedhjeve, dështoi. Vazhdo dokrrat me Leskon në skutat e OFL”

 1. Titi says:

  Ja duheshe dhe ky rast, ku rezultati i zgjedhjeve mund te ishte disi i ngushte kurse tani Rama blindon fitoren per mb i80 deputate.

 2. George says:

  Edi, duhej qe Ilir Metes t’ia jepje lajmin e “keq” te arritjes se vaksinave kunder COVID 19
  edhe me nje lajm te mire qe do te vine nga Amerika edhe vaksinat kunder “TERBIMIT”.

 3. toma says:

  Aman Leshkon ruajeni si nje aset kombetar
  Leshkon nje ish badigart eshte njeriu me kot,pa asnje shkolle,pa asnje meriten ,idiot kulture she pune.
  Leshko nje hajdut dhe i pa turp nje qelbesire qe te vjen turp ta degjosh
  Tamam shok I Metes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *