Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2021-12-03 18:50:06Kulturë TEMA

5 komente në “Ndahet nga jeta aktorja Edi Luarasi, i biri: Nëna jonë e shtrenjtë mbylli sytë sot”

 1. Trotski says:

  Ngushellime familjes.I perjetshem kujtimi i saj.

 2. Otto says:

  U prehte ne paqe Edi Luarasi.

 3. Enri says:

  U prehte ne paqe.

  Zoti o plotfuqishem qofte me te.

  Krishti qofte me te .

  Ikin te medhenjte e Shqiperise dhe zevendesohen me perputhen dhe big brother….

 4. Prof.Sp.5 says:

  Kam pasur rastin per te konsultuar per gjendjen shendetsore si te shoqin Mihallaqin ashtu dhe vete
  Ikonen e Artit Edi Luarasin.Ruaj respektin e vecante per cka i kane dhene shoqerise Shqiptare dhe per vitalitetin,pas kalvereve qe kauan.
  Ngushellime !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

15:09 Kulturë

22:11 Kulturë

14:37 Kulturë 1 koment

11:57 Kulturë

20:25 Kulturë

12:46 Kulturë

12:26 Kulturë

11:52 Kulturë

20:17 Kulturë

17:24 Kulturë

Më të lexuarat

09:31 Politika 24 komente

17:40 Kronika 10 komente

09:44 Politika 49 komente

11:41 Politika 14 komente

16:15 Kronika 19 komente

09:38 Rajoni 22 komente

Blog Tema

18:08 Blog

10:40 Blog 6 komente

18:59 Blog 6 komente