FOTOT: Gjyshe në moshën... 30-vjeçare

21 Mars 2022, 22:45Lifestyle TEMA
FOTOT: Gjyshe në moshën... 30-vjeçare

Një grua me 5 fëmijë në Britani mund të konsiderohet tashmë gjyshja më e re në Britaninë e Madhe pasi vajza e saj solli në jetë një fëmijë.

Kelly Healey është 30 vjeç, ndërsa vajza e saj Skye Salter, lindi Bailey në moshën 14-vjeçare.

30-vjeçarja Healey tregon se i ofroi mbështetje vajzës kur mësoi se po priste një fëmijë dhe tregon duke qeshur se nuk është ende gati për t’u ndjerë gjyshe.

4 komente në “FOTOT: Gjyshe në moshën… 30-vjeçare”

 1. kol tepelena says:

  Mos u habisni Aretha Franklin ,kangtarja e fameshme Amerikane asht ba gjyshe ne moshen 28 vjecare!

 2. Varkari says:

  Haha, buce mami, buce e bija. Ske ci bo e terheq dera, do ja kaloj goca, do bohet gjyshe ma shpejt se mami.

 3. Ylldije Sulka says:

  Shpreheni injorancen tuaj me te tjera gjera, shume femra luten te kene femije…, dashakeqes qe kete here nuk po keni mundesi te shani sic shani shqiptaret me lloj – lloj epitetesh fetare, tani po gjeni perseri nje fjalor tjeter per te treguar se sa injorante, shpellare e rrugace e pa ndjenja qe jeni, vrasesit nuk kane fytyre tjeter, kane edhe fytyren tuaj sepse injoranti vret me keq se sa cdo lloj mostre.
  Urime vajze, femija eshte dhurate nga Zoti i Madh!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje