FOTOT: Kejvina Kthella thekson të pasmet "bombastike" nga jahti luksoz

21 Mars 2022, 12:49Lifestyle TEMA
FOTOT: Kejvina Kthella thekson të pasmet "bombastike" nga jahti

Modelja e njohur, Kejvina Kthella arrin që të jetë në qendër të vëmendjes me secilin postim që bën.

Bukuroshja bionde është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku vazhdon të mbetet aktive me postime nga më të ndryshme dhe nuk mungojnë as ato provokuese.

Së fundi, Kejvina ka publikuar disa poza tejet seksi duke treguar që po merr rreze dielli.

Janë linjat trupore ato të cilat nuk duan koment, ku kësaj u shfaq me bikini rrjet duke ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Ndërkohë, përveç fotosesioneve modelja e famshme shqiptare ka kohë që nuk e shohim në ndonjë projekt televiziv.

3 komente në “FOTOT: Kejvina Kthella thekson të pasmet “bombastike” nga jahti luksoz”

  1. Cajupi says:

    Morali I perralles???? O sa mire me qene kurve…..

  2. Sheshi i kateqit says:

    BYYYYTHHHHHHH!!!!!!!!!!!!

  3. ce says:

    Kjo qejflije nuk besoj se di me skuqur nje veze ne tigan e lere pastaj te gatuaje japrak apo turli apo imam bajalldi. Prandaj lereni gjithe pa brecka ne skafet e bosave te ndryshem se vetem me ngritur shalet perpjete ka mesuar kjo ne jete dhe kete pune do beje deri sa ti venitet duci.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje