Biden haraq? Trump, pas Melanias ngatërron emrin e presidentit me Barack Obamën

3 Mars 2024, 20:00Bota TEMA

Biden haraq? Trump, pas Melanias ngatërron emrin e presidentit me Barack

Donald Trump ngatërroi ish-presidentin Barack Obamën për Joe Biden gjatë një tubimi në Virxhinia, duke shkaktuar pyetje të mëtejshme në lidhje me moshën e kandidatit të mundshëm republikan për president që ka bërë një sërë gafash të tilla.

Ai gjithashtu vjen në një kohë shqetësimesh të ngjashme për Biden. Me respektivisht 77 dhe 81 vjeç, Trump dhe Biden janë njerëzit më të vjetër që kanë kandiduar për presidencën në historinë e SHBA.
“Putini ka aq pak respekt për Obamën, saqë ai ka filluar të flasë rreth fjalës bërthamore. Ju e keni dëgjuar atë. bërthamore. Ai ka filluar të flasë për armë bërthamore sot”, tha Trump.

Gafat e tjera të ish-presidentit amerikan përfshijnë ngatërrimin e rivales së tij republikane Nikki Haley me ish-kryetaren e Dhomës së Përfaqësuesve, Nancy Pelosi.

5 Komente

 1. P
  Per azil

  Keta kane pjerdhur te dy. 2 pleq matufe

  1. M
   Milano

   Sepse presidenti real eshte Barak Obama

   1. a
    anti25642654censurë

    po mor po!!dhe pas obamës fshihet në të vërtetë ruzvelti!!bëri sikur vdiq para 80 vjetësh,por në fakt u fsheh për të drejtuar amerikën në hije!prandaj i thonë "dupe state"!!koqe ti je i ri dhe disa gjëra nuk i di mirë!!pa vdekur hitleri!?nuk vdesin dhe anti hitlerianët!!treshja e L2B,ruzvelti,çurçilli dhe stalini,drejtojnë shtetet e tyre akoma!o na hëngëç lucin!!

  2. F
   Fation Selimi

   Ju qif'sha robt gazetarë kopila. Ça është kjo fjala haraq o legena?

   1. D
    Daj Sami i vdekur

    Idioti dhe i semuri me alzheimer Biden Pampersi (prodhim kinez)qe qelbi dynjane vjen verdalle si nje manikin prej dylli me bateri por i i eshte cakorduar programi dhe rrotullohet si kar-qol dhe terre duke takuar njerz ne bshllek dhe ne cdo tre hapa rrezohet. Mendoni qe ky te jete edhe per 5 vite te tjera President?????

    Lini një Përgjigje