FOTO: Kryeministrja e Italisë publikon si rrallëherë një foto me të bijën

8 Dhjetor 2022, 12:10Bota TEMA

FOTO: Kryeministrja e Italisë publikon si rrallëherë një

Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni ka publikuar si rrallëherë një foto me të bijën, Ginevra.

Ato shfaqen në ambientet e shtëpisë, duke dekoruar pemën e Vitit të Ri. Sakaq, Meloni ka uruar edhe festën fetare të “Konceptimit të Papërlyer”, një festë katolike në Itali, e krijuar nga Papa Piu IX.

“Gëzuar festën e ‘Konceptimit të Papërlyer’ secilit prej jush”, ka shkruar ajo krahas fotos në Twitter.

Meloni është e martuar prej disa vitesh me Andrea Giambruno dhe së bashku kanë vetëm një vajzë, Ginevrën.

2 Komente

 1. L
  Labi

  Pemen e Krishtldjes e babagjyshi i Krishtlindjeve o Meroooo...te lodhur jemi...na e ka fajo Oxidenti

  1. T
   T. M

   Ta kete me jete

   Lini një Përgjigje