FOTOT: “S*ks në këmbim të intervistave”, gjenden fotografi nudo të spiunes ruse që u ndalua në Kosovë

7 Gusht 2022, 13:29Bota TEMA

FOTOT: “S*ks në këmbim të intervistave”, gjenden

Daria Aslamova, e përshkruar si gazetare dhe spiune ruse e inteligjencës ushtarake të Rusisë të shtunën u ndalua duke tentuar për të hyrë në Kosovë.

Asaj me këtë rast iu publikua një fotografi me ish-presidentin e Republikës Serbe të Bosnjës, kriminelin e dënuar me burgim të përjetshëm, Radovan Karaxhiq.

Virussia, një faqe me seri dokumentarësh shkroi se ajo ka korruptuar të intervistuarit e saj me shërbime seksuale.

“Gazetarja ruse (lexo spiunja ) Daria Aslamova korruptoi të intervistuarit e saj me shërbime seksuale. Sot në Kosovë, ajo tregoi se është thjesht një plakë e kohës së Putinit. Në këtë foto, së bashku me kriminelin serb Radovan Karaxhiq, ajo ishte një vajzë e re me shumë energji”, shkroi “Virussia”.

Në internet mund të gjenden fotografi ‘nudo’ të para disa vitesh të Daria Aslamovas. Ato thuhet se fillimisht i kishte publikuar vet ajo.

 

 

Lini një Përgjigje