Iluzionisti izraelito-britanik paralajmëron Putinin: Me fuqinë e mendjes sime do të parandaloj sulmin bërthamor

4 Gusht 2022, 15:49Bota TEMA

Iluzionisti izraelito-britanik paralajmëron Putinin: Me fuqinë e

Iluzionist izraelito-britanik Yuri Geller ka paralajmëruar presidentin rus, Vlaimirr Putin. Në një postim në rrjetet sociale ai ka publikuar një letër me titull “ky është një parlajmërim për Putin”. 

Ai thotë se nëse Putin do të sulmojë me armë bërthamore ai atëhere do të përdorë çdo grimcë të fuqisë së mendjes për ta parandaluar atë.

Njëri që u bë i njohur për lugën që e përthynte me mendje, po mundphet të bind njerëzit në rrjetet sociale se ai mund t’i ndalojë armët bërthmore me fuqinë e mendjes.

“Nëse përdorni armë bërthamore, planet tuaja dhe raketat tuaja do të dështojnë! Unë do të përdor çdo grimsë të fundit të fuqisë time të trurit për të parandaluar që ju të goditeni me bërthamë! Ftoj të gjithë njerëzit e mrekullueshëm, paqedashës të botës të bashkohen me mua”, tha ai në letrën e hapur.

4 Komente

 1. T
  Transparent

  Rrofsh vella. Faleminderit. Edhe ti na duheshe...Po e ke mendjen kaq te forte, ndalo luften Izrael - Palestine.

  1. T
   T

   Shif njeher provoje mendjen Tate,mbase na ul inflacionin e cmimet,mbase na ndalon dhe pandemine po te la gates me shoke. Me siguri NGA KY e paska gjet te keqen dhe bin ladeni

   1. a
    anti25642654censurë

    o pyte për gomarin e qazos,se i dolën mënd duke e kërkuar!! po i gjeti gomorin i ndalon dhe bombat atomike e luftën në palestinë!!

   2. a
    anti25642654censurë

    gelleri një koqe gomari i lindur!! një idiot,më i madh se ky idioti i rusisë,por ndonjëherë budallai,ka frikë budallain!! të gjithë e keni parasysh atë barsaletën e të çmëndurin që nuk zbriste nga pema! megjithëse doktorët me sharra e me sëpata i thoshin se "po nuk zëbrite do ta presim pemën"ai nuk zbriste!! vjen një i çmëndur tjetër me brisk në dorë dhe i thotë"po nuk zbrite do ta pres pemën"! ai zbret me të shpejtë dhe kur e pyesin doktorët përse zbriti kur ju kërcënua nga i çmënduri tjetër, ai tha"e pret ai!i çmëndur është!"!

    Lini një Përgjigje