VIDEO/ Gazetarja e BBC i kërkon Zelenskyt një përqafim, reagimi i Presidentit ukrainas bëhet viral

9 Shkurt 2023, 14:03Bota TEMA

VIDEO/ Gazetarja e BBC i kërkon Zelenskyt një përqafim, reagimi i

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky ndodhet në Bruksel ditën e sotme. Së bashku me kryeministrin britanik, Rishi Sunak ai mbajti një fjalim para liderëve të BE-së.

Një moment i veçantë që ka shkaktuar dhe të qeshura në sallë, ishte kur një  gazetare e BBC ka kërkuar një përqafim nga presidenti ukrainas, por në fund hezitoi.


Mirëpo përballë këtij hezitimi, Zelensky e mirëpriti si ftesë dhe shkoi i pari për t’i dhënë një përqafim. Video është bërë virale dhe në rrjetet sociale.

 

2 Komente

 1. L
  Loku

  Kurse antisuma me ganimeten i kerkoj ti benin nga nji gojore, po ermali i ukraines i tha ikni se ma beni pis karin dhe nuk i bie dot me pianos.

  1. V
   Vetem nji Perqafim !

   me pelqen femrat e guxiḿeshme qe ta kerkojn/ e duan ate kontakt trupor . Bravo Gazetares . Para Opinionit do mjaftonte me kaq ;)

   Lini një Përgjigje