VIDEO që po bën xhiron e rrjetit: Biden puth në kokë Melonin gjatë një takimi në Shtëpinë e Bardhë

3 Mars 2024, 14:18Bota TEMA
VIDEO që po bën xhiron e rrjetit: Biden puth në kokë Melonin

Presidenti i SHBA, Joe Biden  dhe kryeministrja e Italisë, Georgia Meloni u takuan në një atmosferë veçanërisht miqësore në Shtëpinë e Bardhë dy ditë më parë.


Sipas agjencisë Ansa, presidenti amerikan e ka pritur Melonin me këngën “Georgia on my mind” të Ray Charles, dhe ndërsa Meloni ishte gati të largohej nga Shtëpia e Bardhë, Biden e puthi atë në kokë. Videoja tashmë është bërë virale në Twitter.

Në këtë takim Biden dhe Meloni përsëritën mbështetjen e tyre për Ukrainën, angazhimin e tyre për të shmangur një përshkallëzim në Lindjen e Mesme dhe për të mbrojtur të drejtën e lundrimit në Detin e Kuq, i cili kërcënohet nga sulmet Houthi.

Në të njëjtin takim, Biden kishte ngatërruar Rripin e Gazës me Ukrainën.

44 Komente

 1. .
  .

  Cfare plaku pervers. Mungese respekti ndaj nje lidere grua. Shume turp

  1. E
   Erdogan

   Cfare ka ketu per perversitet? Nuk thu shyqyr qe nuk ishte Trump se do i kish fut llapen ne goje.

   1. B
    BG

    Ky duket,qe eshte qivac veteran,qe s”te fal.Emrat e vendeve,te meshkujve i ngaterron,por asnjehere te femrave dhe te shenjave te tyre.

    1. .
     .

     @BG Hahahaha. Posi ore. Ka ngaterruar emrat e liderve meshkuj me te rendesishem se Meloni, si presidenti francez, kancelari gjerman dhe kryeministri anglez. Ka ngaterruar emrat e vendeve Palestina, Gaza, Ukraina, Meksika, e me radhe. Po emrat e grave ku fut llapen e qelbur, nuk i harron.

   2. I
    Imagjino

    Mire me kete, po kushedi cfare ka duruar me kurvarin corapekuq kjo, vetem per te rrasur ato emigrante Afrike.

    1. M
     Mos imagjino

     Si duket po imagjinon çfarë i punoi satëme ai çorapekuqi .

     1. i
      imagjinoj une

      E cfare i punoi ??? Ja cqeu bythen ...

    2. J
     Ja

     Perversitetet dhe sikletet qe duhet te durojne grate politikane me ca burra politikan te neveritshem e te peshtire, qe shtiren si pleq te rrjedhur kur i leverdis

      1. N
       Napoli

       Njelloj si EdKari. Rrace kurvash. Shihni kur te kerkoje ndonje favor kjo karja. Sic beri me kampin e Gjadrit.

       1. R
        Roma

        Po pse o Napoli , ky EdKari , te ka q.rë te tëtëmë , tët motër , tët shoqe , apo të treja bashkë ? I lumtë cari .

        1. M
         Milano

         Te gjitha rruget perfundojne tek pidhi sateme o Roma. Mos e zgjat kot. Nuk quhet gojorja qe i ke bere Edkarit sot. Ishte e djele.

       2. W
        W

        Melonkes i pelqenka shume te puthet pllaq plluq e te lepihet me matufe shemtaraq si Biden dhe Ed Droga. Ose mbase e ka nga e keqja se vetem ata ja hedhin syte.

        1. U
         Uf

         Keshtu lepihej edhe me plakun indian Modi.

         1. L
          Leh

          Aq shume sa e martuan indianet me kryeministrin e vet me pseudonimin e ciftit Melodi.

         2. A
          Ana

          Po kur puthen burrat me burra si ne shqipofolesit cfare duhet nenkuptuar? Puthja ne koke nje gjest fisnik dhe shume miqesor. Po ju legena doni Trump qe ti kishte fut duret dhe llapen.

          1. L
           Lala i Lushnjes

           Bravo Ana!

           1. B
            Bac u kry

            Si ka mundesi qe gjith ju qe keni emrin Ana jeni kurva?! Zgjidhni ju emrin apo emri ju gjen juve?

            1. M
             Mondi

             Si ka mundesi qe llumi merret gjithmone me emra.Gjithmone.Llum I trashe qe nuk ka gjasa te hollohet ndonjehere.Shko futja vetes biri kurves.

           2. .
            .

            Melonkes i pelqenka shume te puthet pllaq plluq e te lepihet me matufe shemtaraqe si ky dhe Ed Droga. Ose e ka nga e keqja se vetem ata ja hedhin syte.

            1. E
             Eh

             E shkreta c'ka duruar. Jargat e atij plakushi te rrjedhur. Po jam dakord se Trump eshte shume me i peshtire.

             1. s
              shori

              Bej kryqin, Meloni, sepse eshte puthje nga satanai ogurzi...!!!

              1. K
               Keshille per motren tone Georgia

               Boll u jargavite me pleq matufe po gjej nje burre te hajrit se plakut nuk i ngrihet me. Mos degjo qe thote se bej seks me gruan se fantazon kot. Ai nuk ngre dot as kemben per te ngjitur shkallen jo te ngreje ndonje gje tjeter.

               1. K
                Ka shkare

                Ky plak ka ikur nga fiqiri me kohe. Kushedi kush kujton se eshte ajo.

                1. a
                 american23al

                 Meloni eshte ndoshta udheheqesja me karizmatike qe ka patur ndonjehere Italia e ndoshta Europa. Biden e trajtoji si vajzen e tij dhe asgje te keqe nuk ka me miqve te vertete…

                 1. W
                  W

                  Cfare lesh karizmatike aman, mos lepini bythen kot se ne Europe, kete nuk e merr njeri seriozisht. E pranoi edhe vete qe lideret e Europes nuk i hapin as telefonin. Eshte nje cope injorante pa shkolle qe genjeu per diplomen se s'ka bere as shkollen e mesme, ka mbaruar ne nje institut te pacertifikuar. I ati ju burgos ne Spanje per trafik droge dhe vete kjo mbeti shtatzane me nje kurvar qe ftonte gra te tjera per te bere seks treshe. Pastaj i beri gropen Shqiperise duke perdorur torollakun e gjate per te na sjelle ne refugatet e Afrikes si kosh mbeturinash qe te rriste piket me elektoratin e vet. Mos i lepi kot bythen nje fashisteje ordinere qe perdori vendin tend te varfer e te vogel si kosh Afrike.

                  1. s
                   shtegetari

                   Ti do te jesh ndonje grek qe nuk te vjen mire sepse kryeministri juaj ngjan di pederast, sa per Melonin shqipetaret jane me fat se ajo kerkoji vetem Shingjinin tek Rama nqs do te isha une do t’i jepja te gjithe Shqiperine…ha…ha…ha……..

                   1. W
                    W

                    Po jepja ordineres italiane gjithe Shqiperine e bjer rehat o birazer. Sa per ate qe une qenkam grek, nuk e di se nga e nxorre, po me patriot se ty jam.

                 2. a
                  astriti

                  sa te paturp qe jeni more komentues halabake .po ne koke puthen femijet more bastarde ,dhe meloni per bajdenin eshte si femije ,ashtu si dhe italia per ameriken .shiheni keshtu dhe lerini komentet preverse .

                  1. 0
                   0

                   Ajo nuk eshte femije. Eshte kryetare shteti.

                  2. X
                   Xhoni

                   Po çfar ka per tu çuditur ketu o islamike pa tru .

                   1. P
                    Plaku xhuxhumak

                    "Në të njëjtin takim, Biden kishte ngatërruar Rripin e Gazës me Ukrainën." Hajde mendje e pjerdhur hajde. Kete e ka ngaterruar per gruan e vet. Mire qe nuk i futi duart plaku pervers.

                    1. B
                     Ben

                     Shqiptaret komentojne sikur I kane zgjidhur Hallet s tyre dhe tani po merren me both! Biden eshte presidenti une qe jemi be SHBA dhe Meloni eshte Kryeministre e Italise! Asnje nuk eshte Shqiptar, por komentuesit Shqiptare qe " i dine te gjitha" duhet te shprehin mendimet e tyre se ne Shqiperi gjithcka eshte ne rregull. Merruni o derezira me hallet e Shqiperise se nuk jeni as per te dhene moral as per te mesuar te tjeret!

                     1. B
                      Berti

                      Bravo Ana kurva qe te ka shpare trute CNN.

                      1. C
                       Ceceni,,shpellari,maloqeri,,,

                       Jane hedhur ne sulm BQ,,e saliut,maloqeria e Cecenia e saliut,,,shpellaria qe vrasin e presin pjellen e tyre,,,cfar Ka ketu per komente mer klyshet e non grates,,,nje gje eshte e sigurte,,qe saliu do vdesi i ngujuar tek kulla e rruges te lirie serbes,,,,keni hall se ju Ka ngujuar sali komunistin amerika,,,mut do hani deri ne zhdukje,,

                       1. ?
                        ?

                        Po c'lidhje ka Saliu ketu o milet

                       2. K
                        Kris

                        Biden eshte president I superfuqise ndersa ju kakarisni si pula

                        1. I
                         I

                         Ce do qe mban pampers se mos dhjet ne breke

                        2. d
                         demokrati

                         Kjo puthje qe fisnikeron si Z.Biden dhe Znj.Meloni, eshte nje Bekim qe Patriarku i Botes se Lire i jep nje Gruaje ne drejtim te fuqise se 6 ekonomike te botes per drejtimun e saj te Italise pa asnje medyshje drejt fuqizimit te paqes dhe lirise ne Europe.Znj.Meloni eshte surpriza e madhe e skenes politike europiane dhe bashke me Miley, asaj botetrore.Italia me ne fund ka nje udheheqese te vertete, nje Zonje.

                         1. W
                          W

                          Eshte nje skuthe qe perdori idiotin e leverdishem per te hedhur mutrat e Afrikes ketu se europianet e tjere ja perplasen deren ne surrat.

                         2. E
                          Erdogan

                          Po per mutrat e shqipove qe kane dyndur ne Europe pse nuk flet? Mutra ikin e mutra vijne. Nejse me shume ikin se vijne. Taksirati Europes.

                          1. D
                           Doktori

                           Biden eshte nje plak bablok. Puth bukuroshen italiane ne koke!

                           Lini një Përgjigje