http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/04/Basha-rama-a.jpg[["

Rama “mbron” Bashën: S’jam dakord me ata që thonë se marrëveshja e re ishte një humbje për të. Pas djegies së kohës, mandateve dhe bashkive është një rikthim në realitet për LB

Kryeministri Edi Rama shprehet se nuk është dakord me ata që thonë se marrëveshja e re me Bashën ishte një humbje për kreun demokrat, se gjoja hoqi …