http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2021/01/Kejvina-Kthella-Redjan-Rraja-Deshmia-Panorama-1.jpg

Kejvina-Kthella-Redjan-Rraja-Deshmia-Panorama-1.jpg

Si u rrëzua alibia e Redjan Rrajës nga gjurmët e gishtave e ADN: Dëshmitë kontradiktore të modeles Kejvina Kthella dhe bashkëshortes që e dinte se ishte në Belgjikë

Në dosjen e SPAK-ut për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku ai u plagos rëndë bashkë me mikun e tij Aleksandër Laho, ndërsa u vra shoferi Andi …