https://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2021/04/12-12.jpg[["

VIDEO/ “50 automatik, snajper, 19 kundërajrorë, 24 predha antitank, ekspoloziv C4 dhe mijëra fishekë”, policia jep detaje për operacionin “Kompleks: U goditën 2 baza të tjera me arsenal armësh

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë  ka reaguar zyrtarisht në lidhje me arsenalin e armëve të sekuestruara ditën e sotme në ambientet në pronësi të …