http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/04/Berisha-5-1024x719.jpg

Berisha-5.jpg

Vdekja e 10 vjeçarit në Kakavijë, “doktor vdekja” thirrje për protesta popullore: Duhet t’i japim dënimin më të ashpër dhe revoltën më të thellë Edvin Hajdutit dhe narkoautoriteteve shqiptare

Sali Berisha ka reaguar lidhur me vdekjen e 10 vjeçarit në Kakavijë i cili u përplas nga një ambulancë. I njohur ndryshe si “doktor vdekja” …

http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/06/rama-1-1.png

rama-1-1.png

Kaosi në pikat doganore, reagon Rama: Jemi në komunikim të vazhdueshëm me palën greke për lehtësimin e procedurave, Forcat e Armatosura po ofrojnë ndihmë shëndetësore dhe ushqimore

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në pikat doganore. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai siguron se po vijojnë …