Rikthehet taksa për biznesin e vogël? Reagon Rama: Një lajm i rremë ka marrë dhenë

24 Maj 2022, 20:59Ekonomia TEMA

Rikthehet taksa për biznesin e vogël? Reagon Rama: Një lajm i

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas një lajmi se do rikthehet taksa për biznesin e vogël.

"Një LAJM I RREMË ka marrë dhenë: Rama do të taksojë biznesin e vogël! Ne jemi partia që e bëri Shqipërinë të vetmin vend në Europë me taksë zero e me TVSH zero për Biznesin e Vogël dhe kjo (e kemi thënë) nuk do të ndryshojë deri në vitin 2029!Të tjerat janë tutkunërira mediatike", shkruan Rama.

1 Komente

  1. E
    ERTV

    Hodhën shashkën këta. Për të testuar opinionin publik. Tani ose ku është BQ i madh ose Ben Ahmetaj që bëri projektin...

    Lini një Përgjigje