Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2024-04-15 21:30:00Ekonomia TEMA

1 Komente

 1. t
  troc

  Na rropet me taksa o ju shk.rdhefte Kina farefisin nderkohe qe rruget e Tiranes(Kadaharit me mire thuaj) jane gjithe gropa,ajri eshte shuuuume i ndotur nga ndertimet pafund sepse nje grusht hajdutash po pastrojne parate e krimit dhe Lali Dhjeri ferkon duart qe pasurohet me djersen e memeceve dhe naiveve.FU.

  Lini një Përgjigje

  21:20 Ekonomia

  19:50 Ekonomia 28 komente

  18:13 Ekonomia 1 koment

  17:51 Ekonomia 12 komente

  17:25 Ekonomia

  11:29 Ekonomia 49 komente

  22:29 Ekonomia 3 komente

  21:30 Ekonomia 2 komente

  21:20 Ekonomia 7 komente

  20:49 Ekonomia

  Më të lexuarat

  09:31 Politika 24 komente

  17:40 Kronika 10 komente

  09:44 Politika 49 komente

  11:41 Politika 14 komente

  16:15 Kronika 19 komente

  09:38 Rajoni 22 komente

  Blog Tema

  18:08 Blog

  10:40 Blog 6 komente

  18:59 Blog 6 komente