Te fundit

09:52

09:41

09:39

09:34

09:33

09:27

09:26

09:10

2020-05-27 08:57:37Kulturë TEMA

4 komente në “VIDEO/ Kryeministri Rama jep lajmin e mirë që në mëngjes: Një ndërhyrje e përgatitur me dashuri dhe profesionalizëm”

 1. porpos says:

  ik mer legen, ka te drejt Aleksander Gjoka.

  1. Luan says:

   Rama legen eshte,po dhe Aleksander Gjoka nje langaraq i pjerdhur eshte o cun.

 2. Eshte nji pune e Mrekullushme qe rrit vlerat
  e Trashegimise sone Kulturoro-Histotike ,
  por mjaft pozitive per Turizmin e Shqiperi .

  Eshte nji investim i shkelqyer .Keshtu ka vepruar gjithe Bota Perendimore .
  I Rindertoj Keshtjellat Mesjetare apo te Lashtesise dhe sot te gjithe
  i shikojme neper Europe te ngritura dhe mahnitemi me bukurine e Historine e vendeve
  Europiane .
  Edhe ne kemi nji Histori te mjaft Terheqese e dinjitoze pra duhet qe kjo ide
  e restaurimit te Kashtjellave te vazhdoje me ate te Beratit – Shkodres etj etj

  kudo ka Keshtjella ne gjithe Shqiperine

 3. PPSL me PPP says:

  Pirdh, pirdh se lirohesh me PPP.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

15:23 Kulturë

13:58 Kulturë

07:43 Kulturë

18:13 Kulturë

12:51 Kulturë

10:34 Kulturë

19:00 Kulturë

11:27 Kulturë

10:16 Kulturë

22:20 Kulturë

Më të lexuarat

10:03 Politika 15 komente

20:50 Sociale 7 komente

13:10 Kronika 25 komente

13:37 Politika 75 komente

17:00 Politika 14 komente

18:10 Politika 13 komente

Blog Tema

09:34 Blog

20:54 Blog

20:30 Blog 1 koment