Te fundit

15:20

15:10

15:07

15:09

14:58

14:49

14:36

14:27

2020-05-29 15:47:36Kulturë TEMA

7 komente në “Neritan Ceka sulmon BE-në: Keni abuzuar me restaurimin e monumenteve tona kulturore”

 1. Kaonia says:

  Ke te drejte ! Te huajve su ha fare per kulturen tone jo me per ta promovuar ne bote. Hajduta 100 karat!

 2. ''kurre mos'' luftoni'' me derrat[sunitet],sepse ju leroseni ndersa derrat[sunitet] zbaviten......''[G.B. Shaw] says:

  Nerritoni: vec TIKA [turkish] mund te restauronte sic duhej mumjet tona kulturore……………gezuar ramazonin!

 3. Hahahahahaha says:

  Hahahaha. Shyqyr qe te lexojme se kalojme kohen ne mungese te Estrades te Tiranes ..
  Mod nguro dile nganjehere dhe jepe ndonje Interviste Si kjo ,,se na mungon ..
  Partia te theret gjithmone…koke kuqe..

 4. shabani says:

  Je rrot karrici

 5. rexha 10 says:

  SHQIPRIA PER TE HUAJTE KA QENE GJITHMONE NJE SHTEPI PA DERE.DHE NUKE KANE LENE GJE PA MARRE.PORE MOSE U MERZI MORE TANI SE ME MIRE ESHTE QE TI MARRE NJE I HUAJ ,SE NUKE E DINE SE C’FARE MERRE SE SA TI MARRIN SHQIPTARET DHE TI SHESIN NE TREGUNE E Z SICE BENE ME AVIONET ,ARMET ,KOMBINATE E FABRIKA QE U FUTEN PER SKRAP.
  ISHTE KOHA KURE DJALI JOTE PINTE CIGARE PURO SI AMBASADORE I SHQIPRISE NE FRANCE.XHAXHI EDI I SHKULI VESHIN ,DHE TI U TERBOVE.
  ATHERE NUKE TE RA NDER MENDE PER MONUMENTET E KULTURES. NE FIER KE NJE RESORANTE TE MADHE MBRENDA MONUMENTEVE TE KULTURES.PO KESHTU EDHE NE GJIROKASTER .KURSE GURET E KALASE NE VILBOSHTOVE PO I VJEDHIN DITEN PER DIELL,SEPSE ESHTE LENE NE MESHIREN E FATIT.

 6. rrema says:

  Brravo shoku Neritan, vetem nje te mete ke se ke pjerdhur komplet, amon se mps na vret veten se do thone e vrau Edi me qe nuk ka vra njeri deri me sot. Shoku Nerita edhe shoku Enver keshtu mendonte si per Evropen perendimore azhtu dhe per SHBA.

 7. american16al says:

  Lum shqipetaret me “intelectualet” e tipit Ceka, Milo, Berisha e surrugato te tjere……

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

18:15 Kulturë

17:28 Kulturë

18:24 Kulturë

13:09 Kulturë

08:57 Kulturë

15:23 Kulturë

13:58 Kulturë

07:43 Kulturë

18:13 Kulturë

12:51 Kulturë

Më të lexuarat

12:04 Sociale 20 komente

20:50 Sociale 7 komente

09:05 Kronika 1 koment

17:00 Politika 11 komente

10:18 Rajoni 10 komente

18:10 Politika 12 komente

Blog Tema

12:18 Blog 1 koment

11:41 Blog 1 koment

09:34 Blog 1 koment