Te fundit

10:07

10:04

09:55

09:52

09:41

09:39

09:34

09:33

2020-06-01 12:58:00Kulturë TEMA

1 komente në “Jeta dhe sfida e Elon Musk: Triumfi i ëndërrimtarit!”

  1. shqiptari says:

    Keto jane perralla te bukura.Ate qe nuk e beri NASA duke pasur gjithe mbeshtetjen ekonomike te USA e beri ky cunaku.Nga i mori tere keto para? Patjeter qe hebrenjte investojne per hobin e tyre dhe nuk ju plas fare per njerezimin dhe problemet e tij.Nuk paguajne asnje cent taksa kudo neper bote,ashtu sic bejne pashallaret tane.Kjo eshte e verteta dhe jo ajo cfare na servirin mediat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

15:47 Kulturë

18:15 Kulturë

17:28 Kulturë

18:24 Kulturë

13:09 Kulturë

08:57 Kulturë

15:23 Kulturë

13:58 Kulturë

07:43 Kulturë

18:13 Kulturë

Më të lexuarat

20:50 Sociale 7 komente

13:10 Kronika 25 komente

13:37 Politika 75 komente

17:00 Politika 14 komente

18:10 Politika 13 komente

12:36 Kronika 8 komente

Blog Tema

09:34 Blog

20:54 Blog

20:30 Blog 1 koment